Uploaded.net – Ul.to Çok Kazanma Yöntemleri – Yabancı Forum Siteleri Bulma Yöntemleri

Upload sitelerinden para kazandıran sitelerinin arasında en sağlamları arasında bulunan ul.to dan daha çok kazanma yöntemleri paylaşacağım.. Yeni başlamış arkadaşlar varsa söyleyeceklerim belki işlerine yarayabilir..   Kesinlikle daha çok kazanacaksınız diye bir şey demiyorum fakat kazançlarınız da artış sağlayabilirsiniz..  Özellikle mp3 ve film paylaşan arkadaşlar yabancı forum sitelerini arayıp kendi ref linklerini bırakırlarsa premium satış açısından daha çok kazanç sağlayabilirsiniz..
Türkiye’deki premium satışı az olduğu için ref linkiniz ul.to linkinizle beraber açılsada pek bir şey farketmiyor.. Ancak yabancı ülkelerde insanlar uğraşmama açısından premium üyelik alabiliyorlar.. Sizin ref linkiniz açılıpta premium üyelik aldıklarında %75 lik kısmını siz kazanıyorsunuz zaten..

Yabancı forum sitelerini aramak için  “powered by vbulletin”   “powered by mybb”  “powered by smf” gibi kelimeler kullanıp sonuna ne paylaşımı yapıyorsanız onu ekleyebilirsiniz.. Tabi bunun için biraz da ingilizce bilginizin olması lazım.. Örneğin: yabancı bir mp3 indirme sitesi arıyorsanız..  powered by vbulletin mp3 download  –  powered by smf mp3 download – powered by mybb mp3 download –  powered by forum script adından sonra divx download, mp4 download, movies download gibi kelimeler ekleyip google de arayabilirsiniz..

Yabancı forum sitelerinde paylaşım yapın dememin amacı sizin indirme linkinizin yanında açılan ref linkinizin 1 ay çerezlerde saklı kalması ve yabancıların daha çok premium almaları..

Dropbox Programı İndir – Dropbox Nedir ? Nasıl Kullanılır..

dropbox indir, dropbox nasıl kullanılır, dropbox nedir,

Dropbox bir nevi sanal sürücü gibi kullanabileceğiniz istediğiniz her türlü dosyayı arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir programdır..
Sadece 1 arkadaşınıza özel klasör açabildiğiniz gibi birden çok arkadaşınıza da klasörleri açıp klasörün içindeki herhangi bir dosyayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz..
Programı indirip kurduktan sonra bilgisayarınızın sağ alt köşesinde dropbox simgesini göreceksiniz ona tıkladığınızda dropbox daki klasörleriniz görünecek yeni klasör açabilir veya olan bir klasörü buradan silebilirsiniz.. Klasörlerinizi arkadaşlarınızla paylaşırken dropbox.com adresinden hesabınıza giriş yapıp hangi klasörü paylaşmak istiyorsanız ona tıklayıp share butonuna tıklayın email adresi girmeniz istenecek email adresini girdikten sonra gönder tuşuna bastığınızda arkadaşınızın mail adresine sizin dropboxta açtığınız klasörün linki gidecek ve klasörün içindekileri istediği gibi görüp kendi bilgisayarına kaydedebilecek..

Keyifli kullanımlar..

 

Dropbox indir

Facebook’tan Video İndirme Programı

facebook-video-indirici

Arkadaşlar internet download manager kullanan arkadaşlar var genelde ama tarayıcının bir üst sürümü çıktığında veya internet download manager orijinal olmadığında video indiremiyorsunuz..

Bende bu programdan haberdar etmek istedim sizi :) Ben kullandım sıkıntısız indiriyor kaç tane link eklerseniz..

Ama ne kadar çok eklerseniz internetinize göre yavaşlıyor indirme hızı..

Keyifli kullanımlar..

İndirme Linki: http://ul.to/yax5kvr5

Incoming search terms:

  • facebooktan video indirme program
  • faceden video indir