Apollon Limassol & Trabzonspor Maçı Hangi Kanalda

Apollon Limassol karşılaşmasını NTV dışında yurtdışından 6 kanal daha canlı yayınlayacak. 19.09.2013 Tarihin Apollon Limassol – Trabzonspor karşılaşmasını canlı yayınlayacak olan kanallar: Azerbaycan’dan AZ TV, Polonya’dan nSPORT, Fransa’dan BeIN Sport Max 5, Yunanistan’dan Nova Sports, Italya’dan Sky Calcio 4 ve Arap spor kanalı Al Jazeera Sport +8.

Şamil Basayev’in Tarihe Geçen Sözü

Ruslar Çeçenistanın başkenti Grozni’ye 20. 000 ozmo komandosu ile girdiklerinde o bir şafak vakti ansızın 850 gerilla ile baskın yapmış ikindi vaktine kadar süren savaşta Rusyanın en seçkin askeri birlikleri Grozni den püskürtülmüştü. ŞAMİL Bu baskının ardından tarihe geçen şu sözleri söylemişti: ”Ölüme gülerek giden insanlar için sizin silahlarınız bir su tabancası kadar korkutucu gelir..”…

Tam bir Çerkes gibi yaşamalıyız aşkımızı – Çerkes Aşkı

Tam bir Çerkes gibi yaşamalıyız aşkımızı.. Tam bir Çerkes ağırlığında, asilliğinde.. Yapmacık değil, kaşen edasında.. Sıradan değil, şeşen havasında.. Ve her ayrılığın dönüşü olmalı.. Kafe oynarken kavuştuğumuz gibi.. Ve aşkımız gizli saklı değil.. Halkanın tam ortasında oynanmalı.. Gururla, çoşkuyla.. Pshine’nin her bir sesi bir sesini vermeli aşkımızın.. Ve “Çerkeslik” tanımı olmalı aşkımızın..

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.