Apple İphone Dosya Aktarımı [İtunes Olmadan]

Arkadaşlar bilindiği üzere apple iphone akıllı telefonlarda diğer akıllı telefonlar gibi usb bağlandığında direk olarak görmüyor telefonu ve itunes programını istiyordu.. Bunun alternatif bir yöntemini çıkarmışlar bende denedim sıkıntısız çalışıyor.. Copy Transfer Manager diye bir program.. Programın Kullanımı: 1. Programa çift tıklayıp açıyoruz.. 2. Programı açtıktan sonra telefonumuzu usb ile bilgisayara bağlıyoruz.. 3.Telefonumuzun ekranına Güven & Güvenme diye…

Sim Rehberini İphone’a Kopyalama

Arkadaşlar iphone a geçtiğimde bende bulamamıştım bulamayan arkadaşların sıkıntısını gidermek için bu yazıyı yazdım.. Sim kartınızdaki kişileri iphone telefonunuza aktarmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz..  Sim kartınızdaki kişiler sorunsuz şekilde telefonunuza geçecektir.. 1. Ayarlar menüsüne giriyoruz.. 2. Mail, kişiler, takvimler kısmına giriyoruz.. 3. SIM’deki kişileri aktar’a tıklıyoruz ve işlem tamam.. :)

Youtube ve Twitter İçin Dns

Arkadaşlar bilindiği üzere youtube ve twitter yasaklandı ve sitelere giriş yapılamıyor bunun için bir çok DNS var fakat çoğu ya çalışmıyor ya da yavaş çalışıyor youtube ve twittera hızlı bağlanmak için DNS adreslerinizi aşağıdaki gibi ayarlayabilirsiniz..   Tercih edilen DNS sunucusu: 156.154.70.1 Diğer DNS sunucusu: 156.154.71.1 olarak ayarlayınız..

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.