Adhood Nasıldır ? Adhood Ödemeleri Nasıl ?

Adhood nasıl bir reklam firması veya ödemeler ne zaman yapılır.. Ödemeler yapılır mı gibi soru soran arkadaşlara resimli kanıtlarıyla adhood un nasıl bir firma olduğunu paylaşacağım :)

Çoğu arkadaş biliyordur nasıl bir firma olduğunu da bilmeyen arkadaşlar için yol gösterici bir yazı olduğunu düşünerek paylaşmak istedim..

1. Desteklere cevap vermeyen yetkilileri var..
adhood-destek-vermiyor

2. Her ayın 1.iş günü otomatik oluşturacak yazıyor resmi web sitesinde..
adhood-odeme-sikintilari

3. Otomatik olarak oluşturulmayan ödeme talepleri..
adhood-otomatik-odeme-talebi
Üstteki resimdede gördüğünüz üzere ödeme miktarı 171 TL olmasına rağmen son ödeme talebi 1 Eylül tarihini gösteriyor..

Yapılan ödemeler 30 iş günü içerisinde yapılıyor zaten.. 30 iş günü demek 40 45 güne denk geliyor.. Ayın 1 inde otomatik ödeme talebi oluşmadığından büyük ihtimal bir sonraki ayın 1. iş günü ödeme talebi oluşabilir en iyi ihtimal.. Onudan 40 günde ödediklerini ve ödeme talebinin de 1 ay geçmiş olduğunu düşünürsek.. Ödemenizi almanız yaklaşık 75 gün sürüyor.. :)

Sayın adhood yetkililerine saygılarımı iletiyor.. Bu hususlar konusunda biraz daha dikkatli olmalarını ve sayesinde para kazandıkları müşterilerine az da olsa saygı göstermelerini rica ediyoruz.. ;)

İphone uygulamalarda bekliyor sorunu

İphone model akıllı telefonunuzda (iphone 3gs, iphone 3g, iphone 4, iphone 4s, iphone 5, iphone 5s, iphone 6, iphone 6s) uygulamaların üzeri silik bir şekilde yazıyorsa aşağı resimdeki gibi..

ve app store iconunda bildirim olarak güncelleme sayısı yazıyorsa yapmanız gerekenler..

App store a giriyorsunuz.. Bekliyor yazan tüm uygulamaları tek tek aratıp aç diyorsunuz.. Aç dediğiniz de yükleniyor gibi olup tekrardan Aç butonu gelebilir.. 2. kez aç ‘ı tıkladığınız da uygulama güncellemeyi yükleyecek ve ekranınızda bekliyor yazan uygulamayı artık kullanabileceksiniz..

Incoming search terms:

  • iphone bekliyor yazıyor
  • iphone uygulama bekliyor sorunu
  • iphone bekliyor sorunu
  • iphone 4 uygulamalarda güncelleme
  • iphone UYGULAMALAR silik
  • İPHONE uygulamaları silik