Adhood Nasıldır ? Adhood Ödemeleri Nasıl ?

Adhood nasıl bir reklam firması veya ödemeler ne zaman yapılır.. Ödemeler yapılır mı gibi soru soran arkadaşlara resimli kanıtlarıyla adhood un nasıl bir firma olduğunu paylaşacağım :)

Çoğu arkadaş biliyordur nasıl bir firma olduğunu da bilmeyen arkadaşlar için yol gösterici bir yazı olduğunu düşünerek paylaşmak istedim..

1. Desteklere cevap vermeyen yetkilileri var..
adhood-destek-vermiyor

2. Her ayın 1.iş günü otomatik oluşturacak yazıyor resmi web sitesinde..
adhood-odeme-sikintilari

3. Otomatik olarak oluşturulmayan ödeme talepleri..
adhood-otomatik-odeme-talebi
Üstteki resimdede gördüğünüz üzere ödeme miktarı 171 TL olmasına rağmen son ödeme talebi 1 Eylül tarihini gösteriyor..

Yapılan ödemeler 30 iş günü içerisinde yapılıyor zaten.. 30 iş günü demek 40 45 güne denk geliyor.. Ayın 1 inde otomatik ödeme talebi oluşmadığından büyük ihtimal bir sonraki ayın 1. iş günü ödeme talebi oluşabilir en iyi ihtimal.. Onudan 40 günde ödediklerini ve ödeme talebinin de 1 ay geçmiş olduğunu düşünürsek.. Ödemenizi almanız yaklaşık 75 gün sürüyor.. :)

Sayın adhood yetkililerine saygılarımı iletiyor.. Bu hususlar konusunda biraz daha dikkatli olmalarını ve sayesinde para kazandıkları müşterilerine az da olsa saygı göstermelerini rica ediyoruz.. ;)

1 thought on “Adhood Nasıldır ? Adhood Ödemeleri Nasıl ?

  1. Ödeme kesinlikle yapmıyorlar. 4 ay önce ödeme talebinde bulunmama rağmen. Her iletişime geçtiğimde, kontrol ediyoruz diyerek oyaladılar ve Ödeme yapmadılar. İnsanları kandırıyorlar. Siz siz olun, Adhooda bulaşmayın! Siz de benim gibi reklamlarını kaldırırsınız sonra; Adhood Pişmanlıktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.