Kaliteli ve Ücretsiz Resim Depolama Siteleri

resim-fotograf-upload-yukleme-siteleri

Fotoğrafçılıkla uğraşan arkadaşlar için kaliteli ve ücretsiz 5 resim yükleme sitesi..
Büyük boyutta resimleri yüklemek için kullanabileceğiniz web siteleri.

#1 Picjumbo
Picjumbo, kolay kullanımı olan ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar yayınlayan bir stok fotoğraf sitesidir. Aynı zamanda spor, gıda, restoran veya beslenme temalı içerikler de bulabilirsiniz.

www.picjumbo.com

#2 Unsplash
Unsplash’e günde 1 yeni ücretsiz stok fotoğraf ekleniyor. Eklenen fotoğraflar yüksek çözünürlükte indirilebiliyor. Ağırlıklı olarak doğa, spor ve manzara içerikli fotoğraflar yayınlanıyor.

www.unsplash.com

#3 Gratisography
Bir sanatçı ve web tasarımcısı olan Ryan McGuire tarafından oluşturulmuş bu site, web üzerinde en çok tercih edilen görüntülerden bazılarını barındırıyor ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

www.gratisography.com

#4 Little Visuals
LittleVisuals, stok fotoğraf sitelerinin çoğundan daha küçük ölçekli, elle seçilmiş ve eklenmiş fotoğrafların yer aldığı bir sitedir. E-posta listesine üye olursanız, her hafta bir zip dosyası aracılığıyla yedi adet yüksek çözünürlüklü resim alırsınız.

www.littlevisuals.co

#5 Picography
Picography, profesyonel fotoğrafçılar tarafından sunulan rastgele çekimlerin yer aldığı bir stok fotoğraf galerisi. Herhangi bir konuda site içi arama yapamazsınız, ancak mükemmel fotoğraflar bulabilirsiniz..

www.picography.co

Fotoğrafçılıkla uğraşan kaliteli ve büyük boyuttaki resimleri yükleyecek web sitesi bulamayan arkadaşlar yukarıda paylaştığım resim sitelerini kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz web siteleridir. Fakat açıklamalarda yazıldığı gibi günlük sınırlı sayıda resim yüklenmesine izin vermektedir..

Alıntı: Natro Blog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.