Php Fusion Admin Şifresi Sıfırlama – Php Fusion Admin Password Reset

php-fusion

Arkadaşlar php fusion kullanan arkadaşlar bilir.. Giriş parolası ve admin parolası olarak 2 adet parola var..
Biz genelde giriş parolasını kullandığımız için admin parolası pek akılda kalmıyor ve unutuluyor..
Admin parolasını sıfırlamak için çok kolay bir yol mevcut.. Hangi paneli kullanıyorsanız ona göre phpmyadmin e giriyorsunuz..  fusion1C6H2_users  tablosuna tıklayıp admin kullanıcı adınız ne ise ona girip user_admin_password   ün içinde yazan md5 şeklindeki şifreyi siliyorsunuz ve onaylıyorsunuz.. (içi boş kalacak)

Bunu yaptıktan sonra normal bir şekilde siteye giriş yaptığınızda.. Kullanıcı adı ve şifrenizle.. Yukarı da uyarı belirir admin parolanızı girin diye.. Ordaki bağlantıya tıklayarak yeni admin parolası oluşturabilirsiniz..

1 thought on “Php Fusion Admin Şifresi Sıfırlama – Php Fusion Admin Password Reset

  1. selam arkadaş ben bir host domoyin aldım 6 ay oldu wor pres kurdum olmadı hostik aldıgım yer yaparız tutarız diyerek beni kandırdı resmen ben sana çalışan araba verdim diyo ama veri tabanını o yönetiyo varmı öyle bende sildim kendi yaptıgım ufak çapta bir siteyi attım o da yewrelde çalışyor attım hata verdi şimdi php fusiyon kuracagım weri yabanı taplomu nasıl yapmam gerektigini bilmiyorum yani kendi bilgisayarımda siteme gireni çıkanı bilmek hakımdegilmi ne yazılmış falan adını hangi şifreyle girmiş bunları bilmek hakım degilmi e postası ne çok uun yazdım ama kusura kalma yoksa vaz geçecegim bu işden kişisel bir site kurayım dedim alt tarafı selam olsun saygılar cevap verirsen sevinirim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.