Turkcell Superonline Ev İnterneti Nasıldır ?

Arkadaşlar superonline ev interneti bu sıralar baya yaygınlaşmaya başladı.
Büyük şehirlerde genelde kendi altyapısını kullanıyor. Ama küçük şehirlerde alt yapısı olmadığı için Türk Telekom’un alt yapısını kullanmaya devam ediyor..
Superonline’ın kendi altyapısını kullandığı şehirlerde bütün iş superonline da bitiyor. Bağlantı, arıza, modem kurulumu gibi tüm işlemler superonline tarafından yapılıyor..
Superonline’ın alt yapısının olmadığı şehirlerde Türk Telekom ekipleri binanızın telefon kutusuna kadar hattı getirip bırakıyor. Bina telefon kutunuzdan sonrası superonline’ın sorumluluğuna giriyor.. Yani modeminizi superonline ekipleri getirip kuruyor.
Superonline ev interneti nasıldır diye soracak olursanız büyük şehirlerde yani kendi alt yapısını kullandığı şehirlerde gayet hızlı ve sıkıntısız kullanabilirsiniz.
Türk Telekom’un alt yapısını kullandığı şehirlerde ise. Yine sıkıntısız şekilde kullabilirsiniz fakat Türk Telekom’un sorumluluğu bina telefon kutusuna kadar olduğu için herhangi bir arıza olduğunda Superonline ev interneti ekipleri Türk Telekom’unki kadar çok olmadığı için. Muhattap bulma ve kısa sürede arıza çözümü için sıkıntı yaşayabilirsiniz..
Türk Telekom bina kutusuna kadar gelir hattın problemli olmadığı bakar sizinle muhattap olmadan çeker gider Superonline ev interneti ekibine ulaşabilirseniz arızanızı giderirsiniz.

Superonline, Dsmart, Vodafone, Türk Telekom, Millenicom, Netspeed, Göknet ev internetleri hakkında yaşadığınız herhangi bir problem olursa yorum olarak bildirirseniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.