1000 TL Altı Telefon Önerileri

By | 4 Mart 2020

1000 tl alti telefon onerileri 300x236 - 1000 TL Altı Telefon Önerileri

1000 TL Altı Telefon Önerileri

Akıllı telefonlar gün geçtikçe gelişmektedir. Birçok çeşit model ve tasarımı ile telefon fiyatları oldukça yükseldi. 10 bin TL’nin üzerinde telefonlar çeşitleri vardır. Fiyatların bu kadar yükselmesi kullanıcıları memnun etmemektedir. Bu nedenle bütçeye uygun akıllı telefonlar kullanıcıların kurtarıcı olmuştur.

Firmalar her bütçeye hitap eden telefon modelleri piyasaya sunmuştur. Pahallı olan telefonlar kadar özelliği olmasa dahi uygun bütçeli olan telefonlarda birçok işlemi yapmaktadır. 1000 TL altı telefon önerileri ile uygun bütçeli bir telefon alabilirsiniz. 1000 TL ve altı telefonlar, Huawei Y5, Asus ZenFone 4 Max, Vestel Venus V6, Reeder P13 Blue, Umıdıgı A3 Pro, Tp- Link Neffos X9, General Mobile GM8 gibi telefon modelleri bulunmaktadır.

 

1000 TL Altı Telefon Özellikleri

1000 TL ve altı telefon özellikleri hemen hemen yüksek model telefonlarla aynı özellikleri taşımaktadır. Fakat bu tür telefonlar yüksek modellere göre çözünürlük olarak daha düşüktür. Bu tür telefonlarda arama, mesajlaşma, uygulama indirme gibi işlemleri de rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

1000 TL altındaki cep telefonu modellerini yukarıda yazmıştık. Yukarıda yazdığım modeller 1000 TL altı telefonlardır. Bu telefonları hepsiburada, cimri, vatan bilgisayar gibi web sitelerinde özellik ve fiyat olarak daha detaylı olarak karşılaştırabilirsiniz. Android cep telefonlarında işlemci ve ram özelliği en çok dikkat etmeniz gereken özelliklerden. Sitelerde karşılaştırdığınızda ram ve işlemci olarak en yüksek olanı seçebilirsiniz.

 

Ucuz ve Kaliteli Android Telefonlar 2020 yazımızı da inceleyebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir