3000 TL Altı Cep Telefonu Önerileri

By | 4 Mart 2020

3000 tl alti cep telefonu onerileri 300x227 - 3000 TL Altı Cep Telefonu Önerileri

3000 TL Altı Cep Telefonu Önerileri

Telefon sektörü her geçen gün ilerlemektedir. Tüm bireylerin bütçelerine göre sayısızca uygun telefon modellerini bulmak oldukça kolaydır. Günümüzde telefonlara nerdeyse bir servet ödenmektedir. Bazı firmalar geliştirdikleri telefon modelleri için yüksek ücretler talep etmektedir.

10 bin TL gibi yüksek ödeme yapmak istemeyenler için 3000 TL altı telefon önerileri uygun gelmektedir. Yüksek ücretli telefon modelleri gibi birçok işlemi de 3000 TL altı telefonlarda da yapabilirsiniz. Birçok ihtiyacınızı da karşılayabilecek telefonlar olduğunu da söylenebilir. LG G7 ThinQ, LG V30 Plus, Xiaomi Mi MIX 2S, Xiaomi Pocophone F1, Samsung Galaxy A70, Samsung Galaxy A50, Huawei P30 Lite gibi modeller 3000 TL altındadır.

3000 TL Altı Telefon Özellikleri

3000 TL altı telefonların özellikleri yüksek model telefonlarla aynı işlevi görmektedir. Sağlam bir segmentte sahip telefonlardır. Ekran özellikleri, batarya özellikleri, depolama alanı oldukça iyidir. Uzun süre kullanabileceğiniz modeller mevcuttur. Ön kamera ve arka kamera çözünürlükleri de yüksektir. Birçok uygulamayı rahatlıkla indirebilirsiniz. Her modelin farklı özellikleri de bulunmaktadır.

Yazıya 3000 tl altı cep telefonu önerileri ne ek olarak iphone önerisinde bulunmak istiyorum. Yaklaşık 6 yıllık ios yani iphone cep telefonu kullanıcısı olarak iphone cep telefonu modellerini tavsiye ederim. Android cep telefonu kullanıcıları iphone cep telefonu modellerine pek sıcak bakmasa da iphone kullandıktan sonra bir çok kişinin bu öngörülerinden vazgeçtiğini gördüm. Sizde iphone kullanarak en azından yavaşlamayan bir telefon kullanabilirsiniz 🙂

2000 TL Altı Cep Telefonu Modelleri yazımızla beraber  1000 TL Altı Telefon Modelleri yazımızı da inceleyebilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir