Addmefast ile Bedava Youtube İzlenim Beğeni Abone Kasma

Addmefast ile Bedava Youtube İzlenim Beğeni Abone Kasma

Arkadaşlar youtube izlenme, beğeni ve abone kasma konusunda en popüler sitelerden olan addmefast ile youtube kanalınızı kasma işlemlerini anlatacağım..

Addmefast.com sitesine üye oluyoruz.. Sol üst menüde Add Site / Page seçeneğine tıkladığınızda aşağı resimdeki sayfa açılacak. Bu sayfada;
Youtube izlenim kasmak istiyorsanız Youtube Views ‘e tıklayıp video linkinizi ekleyebilirsiniz.
Youtube abone kasmak istiyorsanız Youtube Subscribe’e tıklayıp kanalınızın id ‘ni ekleyebilirsiniz.
Youtube videolarınızı beğendirmek istiyorsanız Youtube Video Likes’e tıklayıp video linkinizi ekleyebilirsiniz.

Tavsiye olarak soracak olursanız addmefast sitesinde kasabileceğiniz en güzel özellik video beğenme özelliği.
İzlenimler de geliyor ancak 10 izlenimden 2 – 3 tanesi geliyor. Abone kasmak isterseniz de kanalınızın id ni ekleyerek abone kasabilirsiniz. Aboneleriniz anında gelmeye başlıyor ancak sonradan aboneliği bırakıyorlar. Kazandığınız puanlar boşuna gidiyor anlayacağınız. Ancak video beğenme özelliğinde beğenen kullanıcılar tek tek videolarınızı bulup beğenmekten vazgeç demiyorlar. 🙂

Peki addmefast’ten nasıl puan kazanacaksınız ?

Tavsiyem  3 adet tarayıcı kullanmanız. Bunlar firefox, yandex ve chrome olabilir.
3 adet tarayıcıdan ayrı ayrı üyelik açıp aynı anda 3 üyeliğinize puan kasabilirsiniz.

3 üyelik açtıktan sonra. Herhangi bir sosyal medya hesabınıza gerek kalmadan soldaki menüden Youtube Views, Web Site Hits ve Soundcloud Play seçeneklerine tıklayıp puan kasabilirsiniz. Diğer seçeneklerden puan kazanmanız için kendi sosyal medya hesaplarınızın tarayıcınızda açık olması ve onlarla beğeni, yorum vs yapmanız gerekmekte.. Atıyorum soldaki menüden youtube likes seçeneğiyle program kazanmak istiyorsanız kullandığınız internet tarayıcısından youtube hesabınız açık olmalı ve beğenmeniz istenen videoyu o hesabınızla beğenmeniz gerekmekte. Veya soundcloud follow seçeneğiyle puan kazanmak istiyorsanız internet tarayıcınızdan soundcloud hesabınız açık olmalı ve takip etmeniz istenen hesabı kendi soundcloud hesabınızla takip etmeniz gerekmekte.

Yukarıda saydığım 3 seçenek ile hiç bir sosyal medya hesabınızı kullanmadan puan kasıp, kastığınız puanları kendi videolarınızı izletebilir, beğendirebilir ve youtube kanalınıza abone kasabilirsiniz.

Addmefast te günde 75 işlem yaptığınızda işlem derken başkasının videosunu beğendiğinizde, izlediğinizde veya diğer sosyal medaya hesaplarıyla etkileşim yaptığınızda 500 puan bonus veriyor. 500 puan bonusla ne yapabiliriz diye soracak olursanız. Youtube de olan bir adet videonuza tahmini olarak 70-80 tane beğeni kasabilirsiniz..
Veya bunu 5 videoya bölerek video başı 15-20 beğeni arası youtube beğeni alabilirsiniz.