Apple Watch Özellikleri ve Renk Seçenekleri

Apple Watch Özellikleri ve Renk Seçenekleri

APPLE WATCH ÖZELLİKLERİ

Apple piyasaya sunduğu akıllı saatler özellikleri ile dikkat çekiyor. Her geçen gün farklı serileri ile daha da geliştirilmiş özellikler sunuyor. Açık retina ekran sayesinde saati her zaman görebilirsiniz. Kendinize göre kişileştirebileceğiniz bir saat haline getirebilirsiniz.

Apple watch özellikleri kalp atış hızınızı ölçmektedir. Aynı zamanda yüksek ya da alçak olduğunda size bildirim gönderme özelliğine sahiptir.  Dokunmatik ekran olarak tasarlanmıştır. Size gelen mesajlarınızı ve aramalarınızı saatte görebiliyorsunuz. Aynı zamanda gelen mesaj ve aramalara cevapta verebilirsiniz. Apple store ile uygulama indirebilirsiniz. Bir diğer özelliği istediğiniz yerde müzik dinleyebilirsiniz. Acil sos uygulaması ile otomatik olarak yardım çağırabiliyor. Siri sayesinde söylediklerinizi yerine getirebiliyor. Birçok farklı özelliği ile hayatınızı kolaylaştırabilecek teknolojik ürün olarak piyasaya sunulmuştur.

AppleWatch Renk Seçenekleri

Apple Watch her geçen gün daha da geliştirilmiş özellikleri ile piyasada yerini almaktadır. Farklı renk seçenekleri de kullanıcılara sunulmaktadır. Beyaz, siyah, gold, roze, gümüş vb. renkler ile dikkat çekerken son tasarlanan modellerde kordon değiştirme özellikleri de bulunmaktadır. Bu nedenle dilediğinizde rahatlıkla kordon değiştirebileceksiniz.