Category Archives: Oyunlar

Bilgisayar oyunları ve mobil (akıllı cep telefonu) oyunları hakkında bilgiler, testler bulabileceğiniz kategori.

Playstation 4 Pro Özellikleri – PS5 Ne Zaman Çıkacak

Playstation 4 Pro Özellikleri Playstation 4 pro özellikleri ile aynı zamanda yeni işletim sistemleri ile daha hızlı ve kaliteli bir oyun konsoludur. Geliştirilen grafik tasarımları, işletim sistemleri, depolama alanları ve kapasitesi ile Sony çıkardığı diğer oyun konsollarından daha kalitelidir. Hem hızı hem de gücü ile ps4 pro aynı zamanda 4 k özelliği ile oyun konsolunda… Read More »

Pubg Steam Nedir ? Pubg Arcade Modu Nedir ?

Pubg Steam Nedir ? Pubg Arcade Modu Nedir ?  Pubg Steam Bluehole oyun yapım şirketi tarafından geliştirilip Mart 2017’de piyasaya sürülen battle royale türünde çok oyunculu bir fps oyunudur. Oyunu Steam üzerinden satın aldıktan sonra bilgisayarınıza kurup oyuna giriş yaptıktan sonra sol alttaki start butonuna basarak oynayabilirsiniz. Steam üzerinde satışa sunulan bu oyunun diğer fps… Read More »

Pubg Mobile ’da E-Spor Güncellemesi

Pubg Mobile ’da E-Spor Güncellemesi Pubg mobile ’da e-spor güncellemesi diğer mobil oyunlarda olduğu gibi artık pubg mobile ’da elektronik sporlar arasında yerini aldı. Player unknowns batlegrounds oyunu bilgisayar platformunda oynanma rekorları kırmayı başarmış ve tüm PC oyuncularını da etkisi altına almayı başarmıştır. Pubgmobile’a son güncelleme ile oyuna yepyeni bir mod olarak gelen savaş modu… Read More »

XBox One X Nedir ? X Box One Özelliği

XBox One X Nedir? Xbox one x en güçlü oyun konsolu olarak günümüzde satılmaktadır. Bu oyun konsolunun en önemli özelliklerinden biri de 4k özelliği ile oyunlara verdiği kaliteli piksel desteğidir. Microsoft’un yapmış olduğu en yeni ve en güçlü oyun konsolu olan xbox one x diğer oyunların aksine birçok kullanıcıya hitap ederek piyasaya sunulmuştur. Microsoft bundan… Read More »

Pubg Hilesi Nasıl Yapılır ? Pubg Ban Sorunları

Pubg Hilesi Nasıl Yapılır Oyuncular için zaferi kazanmanın en kolay yolarından biri olan Pubg hilesi oyunu hilesiz oynayanların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Oyuncular için ilk defa piyasaya sürülen bu hile piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren sorun oluşturmaya başladı. Bu hile ile rakiplerinizi gerçekten iyi oynuyormuş gibi alt edeceksiniz. Oyundaki birçok kavramı değiştirmenize yarayan hileler ile… Read More »

Pubg Nasıl Oynanır ? Pubg Ne Zaman Çıktı ?

Pubg Nasıl Oynanır ? Gün geçmiyor ki oyun dünyasına yeni bir oyun eklenmesin. Bilgisayar oyunu tutkunlarının oynadıkları oyunlarla sınırlı kalmamaları ve hep daha farklı oyunlar oynamak isteme nedenleri oyun yapımcılarının da her zamankinden daha farklı türlerde oyunlar piyasaya sürmelerine olanak sağlamakta. Bu yazımızda sizlere oyun dünyasını kasıp kavuran ve türünün en çok oynanan oyunu olan… Read More »

Pubg Lite Nedir? Pubg Lite İndir

Pubg Lite Nedir? Pubg Lite steam platformundaki asıl Pubg ile aynı oyun mantığına sahip ve yapımcıları da aynı olan bir bilgisayar oyunudur. Oyunun yapım amacı abisi olan steam pubg’ nin sadece yeni nesil bilgisayarlara uygun olması. Pubg lite daha çok oyuncu kitlesine ulaşılması için ve bilgisayarlarını yenilemek istemeyenler için çok iyi bir alternatif olarak görünüyor.… Read More »

En İyi Lol Oyuncuları (League of Legends)

En iyi LoL Oyuncuları Bazı oyuncular oyun mekaniklerine odaklanırken bazıları da oyun içi yönetimin çok daha önemli olduğunu öne sürerler. Bazı insanlar ise alışılmışın dışında hiç görülmemiş olan şeyleri yapanları seçer yani metayı kıranları. Bu oyunun en başarılı olanlarının listesidir. -Mata. Destek stilinin en iyi oyuncularından biridir ve oynadığı bu stili kendi tarzında sonsuz değişikliklere… Read More »

En İyi Pubg Oyuncuları (Türkiye)

En iyi Pubg Oyuncuları Piyasaya çıktığı ilk günden beri kendisine büyük bir oyuncu ve takipçi kitlesi kazanan Pubg kendinden sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Sadece oyun camiasını etkilemekle kalmayıp diğer sosyal mecraları da etkisi altına alan Pubg bünyesine her geçen gün yeni oyuncuları dâhil ediyor. Oyuncular Pubg de aldıkları skorları sosyal medya aracılığı ile… Read More »

League of Legends Ücretli mi ? LOL

League Of Legends Ücretli mi? Lol ücretli mi diye soran yeni oyuna başlayacak olan kullanıcılar için oyun tamamen ücretsiz ve basit bir indirme ile pc indirme sağlamaktadır. Ücretsiz olarak oyunu indirip oynamaya başlanmaktadır. Fakat oyun içeriklerinde kişinin isteğine bağlı olarak para yatırıp istediğiniz karakterin istediği itemlerini alma imkânı sunulmaktadır. Böylelikle oyunun karakterlerinden istediğiniz karakterin kıyafetlerini… Read More »