Kategori : Oyunlar

Bilgisayar oyunları ve mobil (akıllı cep telefonu) oyunları hakkında bilgiler, testler bulabileceğiniz kategori.

En İyi Lol Oyuncuları (League of Legends)

En iyi LoL Oyuncuları Bazı oyuncular oyun mekaniklerine odaklanırken bazıları da oyun içi yönetimin çok daha önemli olduğunu öne sürerler. Bazı insanlar ise alışılmışın dışında hiç görülmemiş olan şeyleri yapanları seçer yani metayı kıranları. Bu oyunun en başarılı olanlarının listesidir. -Mata. Destek stilinin en iyi oyuncularından biridir ve oynadığı bu stili kendi tarzında sonsuz değişikliklere… Devamını oku »

En İyi Pubg Oyuncuları (Türkiye)

En iyi Pubg Oyuncuları Piyasaya çıktığı ilk günden beri kendisine büyük bir oyuncu ve takipçi kitlesi kazanan Pubg kendinden sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Sadece oyun camiasını etkilemekle kalmayıp diğer sosyal mecraları da etkisi altına alan Pubg bünyesine her geçen gün yeni oyuncuları dâhil ediyor. Oyuncular Pubg de aldıkları skorları sosyal medya aracılığı ile… Devamını oku »

League of Legends Ücretli mi ? LOL

League Of Legends Ücretli mi? Lol ücretli mi diye soran yeni oyuna başlayacak olan kullanıcılar için oyun tamamen ücretsiz ve basit bir indirme ile pc indirme sağlamaktadır. Ücretsiz olarak oyunu indirip oynamaya başlanmaktadır. Fakat oyun içeriklerinde kişinin isteğine bağlı olarak para yatırıp istediğiniz karakterin istediği itemlerini alma imkânı sunulmaktadır. Böylelikle oyunun karakterlerinden istediğiniz karakterin kıyafetlerini… Devamını oku »

Lol Oyunu Nasıl Oynanır ? Lol Hilesi Nasıl Yapılır ?

Lol Oyunu Nasıl Oynanır? Takım çalışmasına yönelik olarak beş güçlü şampiyondan oluşan Lol iki takımın birbirlerinin ana kulelerinin yıkmaya çalıştığı strateji oyunudur. Oyun içerisinde bulunan 140 adet birbirinden güçlü şampiyondan birini seçerek rakiplerinizle rekabet edebileceğiniz bir oyun türüdür. Oyunda iki takımın da ana merkezi bulunur. Bu merkezler ana üs olarak bilinir ve takımın kalbi burasıdır… Devamını oku »

Lol Nasıl İndirilir ? League of Legends İndir

LOL Nasıl İndirilir Lol nasıl indirilir kolaylıkla öğrenilen ve PC üzerine kolaylıkla indirilen bir oyundur. Lol kendi sitesine ait olan sitede hemen oyna butonuna basarak orada oyunu indir tuşuna basarak oyunu indirmenize olanak sağlanmaktadır. İndirme sağlandıktan sonra indirilen dosyaya tıklayıp dosyanın çalışmasını sağlamaktadır. Daha sonra karşınıza çıkan sözleşmeyi kabul et tuşuna basarak ilerlenmektedir. Oyunu daha… Devamını oku »

CS GO Oyunu Nasıl İndirilir ? CS GO Steam Nedir ?

CS GO Oyunu Hakkında Tüm Detaylar Cs Go Nereden İndirilir Oyunun yapımcıları olan Valve nin yine kendi paymış olduğu oyunları paylaştığı platform olarak bilinen Steam platformu üzerinden ücretsiz olarak oyunu indirebilirsiniz. Cs Go ile birlikte daha birçok oyunu bulabileceğiniz ve beğeneceğiniz bir platform olan Steam birçok oyunu da ücretsiz olarak sunmaktadır. Artık bilgisayarlar için bir… Devamını oku »

Call Of Duty Oyunu Nasıl İndirilir ?

Call Of Duty Oyunu  Nasıl İndirilir ? CallofDuty Nasıl Oynanır ? Callofduty nasıl indirilir bu soru yeni piyasaya çıkan oyunu oynamak isteyen kullanıcıların merakla beklediği cevaplardandır. Macera oyunu olarak piyasaya çıkan bu oyun aynı zamanda hem PC hem play station hem de mobil uygulama üzerinden oynanmaktadır. Bu oyunu indirmek isteyen kullanıcıların yapması gereken internet sitesinden… Devamını oku »

Fortnite Oyunu Nasıl Oynanır ?

Fortnite Oyunu Nasıl Oynanır Her geçen gün popülerliği artan Fortnite oyunu diğer bilgisayar oyunlarından farklı olarak oynanmaktadır. Oyunda seçilebilen bir den fazla harita mevcuttur. Bu haritalar içerisinde rakiplerinizi alt etmek için şehirlerdeki binaların içine gizlenmiş silahları bulup kullanıyorsunuz. Fortnite’ ı oynamak için öncelikle sitesinden kayıt olup bilgisayarınıza kuruyorsunuz. Oyunu kurduktan sonra giriş yapıp karakter oluşturuyorsunuz… Devamını oku »