Kategori : Bilgisayar

Bilgisayar programları ve genellikle bilgisayar donanımı hakkında edindiğim tecrübeleri paylaştığım kategori. Bilgisayar hızlandırma hakkında püf noktalar, bilgisayarınızı hızlandıracak diskler, bilgisayarınızı korumanıza yarayacak programlar. Bilgisayar tamiri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Yazıcı Önerileri – Yazıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

YAZICI ÖNERİLERİ – YAZICI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ Hayatınızın birçok noktasında yazıcılara ihtiyaç duymuşsunuzdur. Yazıcı alırken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır.  Öncelikle yazıcının markasına dikkat etmelisiniz. Aldığınız ürünün ülkemizde ne kadar etkin olduğuna bakmalısınız. Yazıcı önerileri denildiğinde bilinen başlıca markalar Okı, Hp, Xerox, Epson, Canon, Samsung’dur. Yazıcı aldığınız zaman dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli… Devamını oku »

Bime Gelen HP Laptop Nasıldır ?

Bime Gelen HP Laptop Nasıldır ? A101 ve Bim Teknolojik ürünler konusunda resmen birbiriyle yarışıyor. Bir hafta birisi getiriyor, bir hafta birisi 🙂 Tabi ki  bu da biz kullanıcılara avantaj sağlıyor. Normalde diğer teknoloji mağazalarından alamayacağımız fiyatlara laptop, televizyon, cep telefonu vs. ürünlere Bim, A101 mağazalarından ulaşabiliyoruz.. Bime Gelen Laptopun Özellikleri 15.6 HD SVA BrightView… Devamını oku »

Laptop Önerileri – Laptop Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Laptop Önerileri Laptop bilgisayarlar masa üstü bilgisayarların önüne geçen ve birçok kişi tarafından kullanılan bir üründür. Mobil yapıları ve gelişen teknoloji ile güçlenen özelliği ile birçok işlemi artık bu aygıtlar sayesinde yerine getirmekteyiz. Laptop bilgisayarlar özellikle rahatlıkla her yere taşıyabileceğiniz bir ürünü haline geldiği içinde tercih edilmektedir. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın herkesin memnun kaldığı bir… Devamını oku »

Bilgisayar Klavyesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilgisayar Klavyesi Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Klavyeler bilgisayarın olmazsa olmaz ekipmanındandır. Klavye ile genellikle birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle klavye alırken dikkat edilmesi gerekenler göz önünde bulundurulmalıdır. Hangi amaçla alınacaksa ona uygun klavye seçimine özen göstermelisiniz. Uzun süre klavye ile yazı yazıyorsanız kaliteli bir ürün tercih etmelisiniz. Klavyenin tasarımına da oldukça önemlidir. Klavyede performans ürünleri… Devamını oku »

Flash Disk Önerileri – Ucuz ve Kaliteli

Flash Disk Önerileri – Ucuz ve Kaliteli Flash diskler gündelik hayatımızda çok sık kullandığımız depolama birimleridir. Flash disk alırken nelere dikkat etmeliyiz, nasıl bir flash disk almalıyız kısaca bundan bahsedeceğim.. Piyasada bir çok flash modeli var. Bunlardan benim kullandıklarım arasında sıkıntı çıkarmayan markalar tabi ki kingston ve sandisk. Ancak yeni nesil flash disklerin çoğunda problem… Devamını oku »

En Kolay Video Düzenleme Programları

En Kolay Video Düzenleme Programları Bilgisayarla uğraşan her kişinin ufaktan da olsa bir video düzenleme programına ihtiyacı olmuştur. Ya da videolarını başka bir arkadaşına düzenlettirmiştir. 🙂 Bu yazıda size en basit kullanımı kolay bir video düzenleme programından bahsedeceğim.. Programın ismi Wondershare Video Editör İndirme Linki: www.filmora.wondershare.net/video-editor/ Programla uzun zamandır uğraşıyorum. Youtube işlerimde de genellikle bu… Devamını oku »

Call Of Duty Oyunu Nasıl İndirilir ?

Call Of Duty Oyunu  Nasıl İndirilir ? CallofDuty Nasıl Oynanır ? Callofduty nasıl indirilir bu soru yeni piyasaya çıkan oyunu oynamak isteyen kullanıcıların merakla beklediği cevaplardandır. Macera oyunu olarak piyasaya çıkan bu oyun aynı zamanda hem PC hem play station hem de mobil uygulama üzerinden oynanmaktadır. Bu oyunu indirmek isteyen kullanıcıların yapması gereken internet sitesinden… Devamını oku »

Turkcellin Sattığı HP Laptop Nasıldır

Turkcellin Sattığı HP Laptop Nasıldır ? Arkadaşlar Turkcell bu sıralar tarifeye ek laptop satışı yapıyor. Belki reklamlarda göreniniz olmuştur. Bu laptobu inceleyeyim dedim. İlk önce fiyatına bakacak olursak 28 şubat 2020 tarihine göre Hp’nin bu laptobunu Turkcell’den ucuza satan herhangi bir firma yok. Genellikle laptop konusunda en ucuz olan web sitesi hepsiburada da bile Turkcell’in… Devamını oku »

A101’e Gelen Lenovo S145 – 15Ast Laptop Nasıldır ?

Lenovo S145 Laptop Nasıldır ? Arkadaşlar 27 şubatta a101 e gelecek olan laptop hakkında değerlendirmede bulunmak istedim. Başta laptobun genel özelliklerinden bahsedelim. Lenovo S145-15ast Laptop Özellikleri; Amd A6 İşlemci:  Eski bir işlemci. 4 GB Ram: Oyun oynamayacak kişiler için ideal bir ram. 128 GB Ssd:  A101, bim gibi mağazalarda ilk defa ssd li bir laptop… Devamını oku »

Macbook Pro ve Macbook Air Fiyatları 2020

Macbook Pro ve Macbook Air Fiyatları 2020 Amerikan menşeili teknoloji üretici markası olan Apple çıkardığı cihazları ile övgü toplamaya devam ediyor. Sürekli olarak yapılan ar-ge çalışmaları ve markada yer alan dahiyane ürünlerin yenilerine sürekli olarak üzerine koyulmaya çalışılmaktadır. Apple şirketinin en büyük satışlarını yaptığı cihazlardan birisi olan MacBook modelleri Türkiye de oldukça ilgi görmektedir. Özellikle… Devamını oku »