Bime Gelen HP Laptop Nasıldır ?

By | 24 Mart 2020

bime gelen hp laptop 300x206 - Bime Gelen HP Laptop Nasıldır ?

Bime Gelen HP Laptop Nasıldır ?

A101 ve Bim Teknolojik ürünler konusunda resmen birbiriyle yarışıyor. Bir hafta birisi getiriyor, bir hafta birisi 🙂
Tabi ki  bu da biz kullanıcılara avantaj sağlıyor. Normalde diğer teknoloji mağazalarından alamayacağımız fiyatlara laptop, televizyon, cep telefonu vs. ürünlere Bim, A101 mağazalarından ulaşabiliyoruz..

Bime Gelen Laptopun Özellikleri

  • 15.6 HD SVA BrightView WLED Ekrana sahip,
  • AMD A9 Çift Çekirdekli 1MB Önbellekli bir işlemciye sahip (İşlemci çok üst düzey performansa sahip bir işlemci değil ancak iş görür)
  • 4 GB DDR4 Ram
  • Amd RAdeon R5 Ekran kartı mevcut,
  • 256 gb SSD – SSD nin markası ve okuma yazma hızları hakkında herhangi bir bilgi yok. Bilgisayarı açıp bakmak lazım. Ancak en kötü SSD en iyi Harddiskten daha iyidir.
  • Windows 10 Home işletim sistemide bilgisayarla yüklü şekildi geliyor.

BİM HP NOTEBOOK FİYAT: 1,899 TL

 

Gelelim yorumumuza ilk önce işletim sisteminden bahsetmek istiyorum. İşletim sistemi windows 10 artık diğer işletim sistemlerine göre daha hızlı ve stabil olarak çalışmakta. Windows 10 kullananlar artık Windows 7 ye dönüş yapmaz diye tahmin ediyorum. Ev kullanıcıları için kullanılabilir bir işletim sistemi. Ev kullanıcısı iseniz işletim sistemini değiştirmeden kullanabilirsiniz.

Bime gelen hp laptop (notebookun) önemli özelliği SSD olması. SSD bilindiği üzere normal bir harddiske oranla 10 kat daha hızlı şekilde çalışıyor.

4GB Ram normal kullanımda bütün işlemlerinizi sağlar ancak. Oyun ve bilgisayarınızı yoracak programlar kullanıyorsanız. Ram miktarını yükseltmeniz gerekebilir. 4 gb veya 8gb 2. bir ram alarak bunu tamamlayabilirsiniz.
Ancak çoğu kullanıcının Ram yükseltmesine gerek kalmaz.

 

Daha önceden A101 mağazasına gelen 49 inç Android işletim sistemli LED tv hakkında değerlendirmemiz ve kurulum hakkında bilgilendirme yazımıza aşağıdaki linke tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Hi Level HL49DLK27 Android Smart TV Kurulumu Frekans Ayarları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir