Boosted Mini X Nedir? Boosted Mini X Özellikleri

Boosted Mini X Nedir?

Boosted miniX elektrikli kaykay olarak bilinmektedir. Boosted markasının altında çıkarılan yeni modeller arasında bulunmaktadır. Mini x adı ile piyasaya sunulan elektrikli kaykay markanın bünyesinde olan neon turuncusu tekerlikleri ile dikkatleri üzerlerine çekmektedir. boosted markasının mini model olarak iki seçenekte bulunmaktadır.

Mini s ve mini x olarak sunulmaktadır. Mini x elektrikli kaykay daha önce üretilen mini s modelin hız standardından daha fazla olarak üretilmiştir. Uzun yıllardır en sık modelleri ile ve en güvenilir elektrikli kaykayı ile boosted markası altında ürün çıkarılmıştır.  Mini serisi boosted ürünlerinin en çılgın ve en güvenilir kaykayı olarak ortaya çıkmaktadır.

Boosted Mini X Özellikleri

Boosted miniX gerek tasarımı ile gerekse kalitesi ile boosted elektrikli kaykayı piyasaya sunmaktadır. Birkaç modeli ile elektrikli kaykay belirli boyutlarda ve belirli hız ile kullanıcılara sunulmuştur. Siyah ve neon turuncu tekerlekleri ile boosted markasının en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Boosted miniX son model olarak piyasaya çıkarılan bir elektrikli kaykaydır.

A Enerji Sınıfı Nedir? Beyaz Eşyalarda Enerji Sınıfları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir