Call Of Duty Oyunu Nasıl İndirilir ?

By | 28 Şubat 2020

call of duty 300x169 - Call Of Duty Oyunu Nasıl İndirilir ?

Call Of Duty Oyunu  Nasıl İndirilir ? CallofDuty Nasıl Oynanır ?

Callofduty nasıl indirilir bu soru yeni piyasaya çıkan oyunu oynamak isteyen kullanıcıların merakla beklediği cevaplardandır. Macera oyunu olarak piyasaya çıkan bu oyun aynı zamanda hem PC hem play station hem de mobil uygulama üzerinden oynanmaktadır. Bu oyunu indirmek isteyen kullanıcıların yapması gereken internet sitesinden oyunun sitesine giriş yapmaktır.

Yapılan giriş sonucunda oyunu indirme butonuna tıklayarak oyunun indirilmesini sağlamaktadır. Oyun indirildikten sonra çift tıklayarak oyunun yükleme yapmasını beklemektedir. Ücretsiz olarak indirilen call of duty macera oyunu güncellemesi yapıldıktan sonra oyuna girip başlanmaktadır.

Call Of Duty Nasıl Oynanır

Callofduty nasıl indirilir öğrendikten sonra oyun hakkında nasıl bir oyun ve nasıl oynanır hakkında bilgiler edinilmelidir. İndirilen oyun bir macera oyunudur. Oyuna giriş yapıldıktan sonra seçilen silah ile ve seninle birlikte oynayan arkadaşlarınız ile karşı takımda olan diğer oyuncuları vurarak oyunu kazanmaya çalışmaktır. Vuruş yaparak puan kazanılmaktadır. Böylelikle oyunu kazanan kişi belirlenmektedir. Oyun bitene kadar birçok kez ölüp tekrar canlanılarak oynanan bir takım oyunudur.

Call Of Duty Mobile Nasıl Oynanır

Günden güne genişleyen mobil oyun dünyası, pazara büyük markaların da dâhil olması ile daha da büyümeye devam ediyor. Özellikle fps türünde son dönemlerde büyük bir rekabet yaşanmakta olan bu pazarda bu alandaki en büyük oyun olan Pubg Mobile çok güçlü bir rakip olarak gelen Callof duty mobile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başlamış bulunmakta.

Peki, bu oyun nasıl oynanır. Adroid platformunda ve İos platformunda oyuncularının beğenisine sunulan bu oyun son derece kolay oynanışı ile sevenlerinin elinden düşürmeyeceği bir oyun olarak tasarlanmış. Dokunmatik ekran üzerindeki hareket etme ve ateş etme simgelerini kullanarak oyunu basit bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

CallOf Duty Mobile İndir

Mobil oyun pazarlarının vaz geçilmezi olan oyunlar artık ücretsiz olarak bizlerle buluşmaya başlamıştır. Rekabetin daha da artması ile çeşitli oyunlar piyasaya sürülmeye devam etmektedir. Call Of Duty Mobile Google play store da ve Apple store da ücretsiz olarak kullanıcılarına açık halde sunulmakta bu platformlardan hangisini kullanıyorsanız oradan oyunu indirip sizde arkadaşlarınızla rekabete girebilirsiniz.

 

İos (Appe Store) için callofduty indirme linki: https://apps.apple.com/tr/app/call-of-duty-mobile/id1287282214?l=tr

Android (Google Play) callofduty indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activision.callofduty.shooter&hl=tr

 

Macbook Pro ve Macbook Air Fiyatları 2020 yazımızı da inceleyip macbook bilgisayarlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir