Category Archives: Cep Telefonu

Turkcell 5G’de Rekor Kırdı – Hız Rekoru

Turkcell, 5G alanında Türkiye’de yine bir ilke imza atarak 5G’li cep telefonlarına pilot şebekesi üzerinden 5G sinyali verdi. BTK’nın test için tahsis ettiği frekans üzerinden İstanbul Tepebaşı Plaza’da 5G destekleyen ticari cep telefonu üzerinden yapılan test ile 3.5GHz bandında 2,283 Gbps hıza ulaştı. Bu sonuçla Turkcell, 3.5GHz frekans spektrumunda 100MHz’lik band genişliği kullanılarak ticari bir… Read More »

Türk Telekom İnternet Paketleri – Mobil

Türk Telekom’dan Efsane Tarifeler Türk Telekom 31 aralık 2019 tarihine kadar geçerli bir kampanya sundu. Bu kampanya şuan için Türk Telekom kullanan mobil müşterileri için geçerli değil. Ancak müşteri hizmetleriyle sıkı pazarlık yapabilirseniz belki şuan Türk Telekom kullananlar olarak sizde alabilirsiniz. Resimde bulunan paketler. 8 GB 1000 dakika 1000 mesaj paketi 29 TL 12 GB… Read More »

Apple İphone Telefon Modelleri Güvenlik Açıkları

Apple İphone basit güvenlik sorunları Merhaba arkadaşlar geçen yayınlanan apple iphone ios13 güncellemesiyle beraber bir kaç özelliğinde değişmesini umuyorduk ancak değişmedi. Apple yani iphone telefon modelleri tabiki android işletim sistemli cep telefonlarına göre güvenlik konusunda epey önde. Ancak iphone’unda sıkıntıları yok değil. Bunlardan bahsedecek olursak; Hey Siri! Hey siri özelliğiniz açıksa sizin sesiniz dahil herkes… Read More »

İtunes Olmadan İphone Telefonlara Müzik Yükleme

Bildiğiniz üzere iphone cep telefonu modellerinde dosya aktarımı android işletim sistemli akıllı cep telefonlarına göre zor. Bunun zorluğunu bilen bir yazılım firması Copy Trans Control Center adında bir program yapmış. Muazzam derece de işinizi kolaylaştırıyor.. Öncelikle programı linke tıklayıp indirin. Programı indirip tıkladığınız da aşağı resimdeki şekilde açılacaktır. Ben kurduğum için Copy Trans Manager en… Read More »