Chromium Edge Nedir ? Microsoft Edge

Chromium Edge Nedir ?

Chromiumedge, android telefonlarda ve Windows 10 cihazlarında kullanılabilecek, üst düzey güvenlik ile tarama yapılmasını sağlayan bir web tarayıcısıdır. Bu uygulama sayesinde, cihazlarınızda istenmeyen reklamlara yer verilmeyecektir.

İçeriğinde yer alan Adblock Plus özelliği ile istenmeyen ve uygunsuz reklamların tamamı engellenebilmektedir. Bununla birlikte, uygulama okuma özelliği ile kişiye ekstra konsantre sağlamaktadır. Windows kullanıcıları için geliştirilen bu uygulama, kullanıcılarına daha verimli ve yüksek performanslı bir pil kaynakları kullanımı vaadi vermektedir. Bu nedenle, rakiplerinden çok daha güçlü ve gerçekçi bir grafik çizmektedir.

Chromium Tabanlı Edge Tarayıcısı

Chromium tabanlı edge tarayıcısı kullanım için hazır olarak bulunmaktadır. Microsoft, edge tarayıcı projesi, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacı ile tasarlanmış bir tarama sistemidir.

Microsoft Edge, 90’dan daha fazla dil desteğine sahip olarak tasarlanmıştır. Güncellenen bu tarayıcı, kullanıcı profilleri ve chrome uzantıları açısından daha güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.ChromiumEdge tarayıcısı, internette bulunan bilgilerin ve fotoğrafların kolay bir şekilde düzenlenmesini ve korunmasını sağlayan bir tarayıcıdır.

Windows 10 Ekran Klavyesi Açma yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir