Dacia 2020 Engelli Araç İndirimi Fiyatları

By | 16 Ekim 2020

dacia engelli indirimi 2020 300x188 - Dacia 2020 Engelli Araç İndirimi Fiyatları

Dacia 2020 Engelli Araç İndirimi Fiyatları

20. yüzyılın ortalarında Romanya hükümetinin desteği ile otomobil üretim hayatına başlayan Dacia, 1999 yılına gelindiğin de neredeyse  tamamının Renault markası tarafından satın alınması ile birlikte popülaritesini artırmış ve satış rakamlarında başarıya ulaşmıştır. Ülkemizde de son zamanlarda dikkati üzerine çekmiş hatta Dacia Logan ve Dacia Sandero ile birlikte yollardaki yerini almıştır. Kolay kullanımı ve ucuz bakım masrafları ile kullanıcı dostu olan Rumen markası bu konuda rakiplerini geride bırakmıştır. Engelli vatandaşlar için üretilen araçlarda da kendini beli eden Dacia önümüzdeki yıllarda başarısını sürdürecektir.

DACIA Engellerin Karşısında

Engelli vatandaşlar için araçlarda modifikasyon ve düzenlemeye giden Dacia uygun fiyat skalası ve düşük yakıt kullanımı ile oldukça popüler bir konumda. Ekonomik bir araç sahibi olmak isteyen engelle vatandaşlarımıza bu fırsatı sunan Dacia %40 ve üzeri engelli raporunuz ile birlikte showroomlarında sizleri bekliyor. 303.200 TL’yi geçmeyen Dacia modellerine ÖTV indirimi ile sahip olmak isterseniz engelli raporunuza devlet tarafından sağlanan ÖTV muafiyeti ile oldukça kolay. Eğer ailenizden birinin %90 üzeri engeli var ise kendisine bir Dacia alarak da ulaşımına katkı da bulunabilirsiniz.  Dacia sahibi olarak engelleri kaldırmak sizin elinizde. Dacia 2020 Engelli Araç İndirimi Fiyatları

 

Dacia Sandero 2020  Engelli ÖTV Muafiyeti Dahil Fiyatları

Renault Group bünyesinde araç üretimini devam ettiren ülkemizde ise Oyak-Renault bayi ağı ile satılan Dacia, Sandero modeli ile 2020’nin gözde şehir aracı konumda. Keskin hatları yüksek manevra kabiliyeti ile kendi hayran bırakan bir Sandero’ya şuan sıradan bir vatandaş olarak 139.900 TL’ye sahip olmanız mümkün. Elbette ki  bu fiyat DACIA Sandero 1.5 TCe modeli için geçerli. Engelli vatandaşlarımız için ise ÖTV indirimi ile birlikte Sandero’ya daha uygun seviyeleri sahip olunabiliyor. Engelli raporunuz ile bir Dacia bayisine uğramanız halinde ödemeniz gereken tutar 100.380,32 TL’ye iniyor. Dacia ile seyahat özgürlüğünüzü elinize almak isterseniz engelli raporunuzu kimliğinize kayıt ettirerek bir Dacia Showroom’unu ziyaret etmeniz gerekmektedir. Unutmayın ki ÖTV muafiyetinin devamı için aracı en az 5 yıl satmadan kullanmanız gerekmektedir. Dacia ile engellere karşı mücadele etmek sizin elinizde.

Hyundai Engelli Araç Satın Alımı hakkındaki yazımızı da inceleyebilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir