Efsane Cuma İndirimleri – Muhteşem Cuma İndirimleri

By | 29 Kasım 2019

efsane cuma 300x169 - Efsane Cuma İndirimleri - Muhteşem Cuma İndirimleri

Efsane Cuma – Şahane Cuma – Muhteşem Cuma gibi cümlelerde alışverişte kandırılmaya çalışıldığımız gün aslında insanların sadece alışveriş yapmasını sağlamak için üretilmiş bir gün.

Neden böyle diyorum diye soracak olursanız internetten beyaz eşya, mobilya gibi ürünlere yaklaşık 3 – 4 aydır bakıyorum. 3 – 4 ay önceki fiyatlarla hiç bir fark yok. İnternette devamlı alışveriş sitelerinde gezip bir şeyler alan kişilerde bunun farkındadır.

Yalnız bunu bize öyle bir empoze ettiler ki 29 kasım Cuma günü geldiğinde biz alışveriş sitelerini kitleyecek kadar yoğun alışveriş yapabiliyoruz..

Diyeceksiniz ki gerçektne indirim olan ürünler hiç mi yok elbette var. Ama zaten onların indirimlerini efsane cuma, şahane cuma demeden ayda 2 – 3 kere bütün alışveriş siteleri yapıyor..

İnternetten alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey. Alacağınız ürünün daha önce farklı sitelerde fiyat araştırmasını yaptınız mı ? Yaptıysanız ve gerçekten indirim olduğunu düşünüyorsanız alın. Aksi halde indirim dedikleri şey aslında bindirim.

Ben şahsen acaba fiyatı bugün düşer mi diye baktığım beyaz eşya veya mobilyaların fiyatlarının düşmediğini görüyorum. Ayrıyetten muhteşem Cuma dedikleri günlerde bonus kartınıza, maximum kartınıza, axess vs. diğer tüm banka kredi kartlarına verdikleri bonusları da vermiyorlar.

Velhasıl kelam demek istediğim web sitelerinin yanıltmacalarına %30 indirimde %50 indirimde görsel resimlerine kanıp alışverişlerinize dikkat edin.. %90 ihtimal alacağınız ürün 3 – 5 gün içinde aynı fiyatlara tekrardan yayında olur. İndirimleri kaçıracam diye de tereddüt etmeyin..

sahane cuma 300x145 - Efsane Cuma İndirimleri - Muhteşem Cuma İndirimleri

Önceki yazım: Windows 10 Ekran Klavyesi Açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir