En Çirkin Tasarıma Sahip Cep Telefonları

By | 26 Mart 2020

en cirkin tasarima sahip cep telefonlari 300x225 - En Çirkin Tasarıma Sahip Cep Telefonları

En çirkin tasarıma sahip cep telefonları şimdilerde kullanmakta olduğumuz akıllı cep telefonlarından çok farklı tasarımlara sahiptir. Eski zamanlarda piyasaya çıkarılan ve tasarımları kötü olan birçok cep telefonu bulunmaktadır. Çirkin tasarımlar ile piyasaya çıkarılan eski dönemlere ait cep telefonları aynı zamanda kullanım bakımından da kötü bir cep telefonudur.

Günümüzde kullanmış olduğumuz cep telefonlarının aksine eski dönemlerde cep telefonları tuşlu, kamera ve uygulama bakımından zayıf teknolojiye sahiptir. Eski yıllarda piyasaya çıkmış olan kötü tasarımı ve kullanış bakımından da kötü bir cep telefonu olan telefonların bazıları ise piyasadan kaldırılmıştır. Buda tüketicilerin hem kullanış bakımından hem de görünüş bakımından takdirini kazanmadığı anlamına gelmektedir.

En Çirkin Tasarıma Sahip Cep Telefonları Nelerdir

En çirkin görüntüye sahip cep telefonları sıralamaya göre bakacak olursak genellikle belirli bir markaya sahip cep telefonları değildir. Fakat sayacak şu şekilde sıralama yapılmaktadır. Vertu bucheron cobra, blackberry 8700, HTC apache, Motorola flipout, Nokia 3650, Nokia 7280, Nokia 7600, palm treo 700p, samsung cleo ve Sony Ericsson jalou F100i olarak belirlenmiştir. Telefonlar tasarım olarak çok güzel olmasalar da zamanının özellik bakımından çok iyi telefonlarıydı. Nokia 3650 cep telefonu modelini kullanma şansı bulmuştum. Tasarım olarak çok büyük ve tipsiz olmasına rağmen o zamanların en özellikli ve kamera açısından çok kaliteli fotoğraf çeken cep telefonlarından biriydi. 🙂

En İyi Kameraya Sahip 5 Telefon Önerisi yazımızı incelemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir