En İyi 5 Akıllı Saat Modeli

En iyi 5 Akıllı Saat Modeli

Akıllı saat teknolojisi günümüzde oldukça gelişen bir ürün durumundadır. Son yılların en ilgi çekici ürünlerinden olmayı da başarmıştır. Akıllı saatlerde üreticiler tarafından farklı tasarım ve modelde birçok seçenek vardır. Akıllı saatler telefonun yaptığı birçok işlemi daha kolay bir şekilde görmenize ve yapmanıza yarıyor. Görsel olarak da şık ve spor durun tasarımları vardır.

Üreticilerin yapmış olduğu en iyi 5 akıllı saat modeli önerileri şunlardır. Apple Watch Series 4, Samsung Galaxy Watch, Huawei Watch 2, Fossil Sport ve Fitbit Versa’dır. Bu akıllı saat modelleri birçok işlevli olmakla beraber pil ömürleri de oldukça uzundur. Model ve renk seçenekleri de vardır.

Apple Watch Seri 5 44mm GPS fiyat olarak 2.800 TL ile 3500 TL arası değişiyor
Samsung Galaxy Watch Active2 40mm fiyatı 1200 TL ile 2000 TL arası değişiyor.
Fossil Sport FTW6024P Akıllı Kol Saati fiyatı 3000 TL ile 3500 TL arası değişiyor.
Fitbit Versa Akıllı Saat fiyatı 1200 TL ile 2000 TL arası değişiyor.

En güncel fiyatlara en çok kullanılan satış sitelerinden bakabilirsiniz. (hepsiburada, n11, trendyol vb.)

Akıllı Saat Özellikleri

Akıllı saatler günümüzde oldukça ilgi görmektedir. Özellikle tasarımları ve işlevleriyle birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Akıllı saatler sağlık ve fitness bakımdan gerçekçi veriler sunmaktadır. Pil ömürleri uzun olan saatlerdir. Kusursuz bir şekilde çalışan saatlerdir. Bazı akıllı saatler telefonlarla uyumlu olup gelen arama ve mesajları göstermektedir. Müzik dinleme olanağınız dahi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir