En İyi Lol Oyuncuları (League of Legends)

By | 11 Mart 2020

en iyi lol oyuncuları 300x187 - En İyi Lol Oyuncuları (League of Legends)

En iyi LoL Oyuncuları

Bazı oyuncular oyun mekaniklerine odaklanırken bazıları da oyun içi yönetimin çok daha önemli olduğunu öne sürerler. Bazı insanlar ise alışılmışın dışında hiç görülmemiş olan şeyleri yapanları seçer yani metayı kıranları. Bu oyunun en başarılı olanlarının listesidir.

-Mata. Destek stilinin en iyi oyuncularından biridir ve oynadığı bu stili kendi tarzında sonsuz değişikliklere uğratmıştır.

-Corejj. Destek stilinde oynayan bir oyuncudur oynadığı stilde ilk başlarda çok iyi olmayan Corejj Samsung Galaxy takımına transfer olduktan sonra destek stilini seçti ve En başarılı Lol oyuncuları listesinde yerini aldı.

-Wunder. Danimarkalı bir oyuncu olan ve splyce takımının bir parçası olarak kendini en yetenekli üst koridor oyuncusu olarak tanıtan ‘’Wunder’’ 2016 eu lcs spring splite hak kazandı. Mekanik yeteneğini 2018’de g2 turnuvasında herkese göstermiş ve beğenisini kazanmıştır.

-Faker. Koreli profesyonel e sporcu bu oyun için doğmuş diyebiliriz. OMG takımına karşı 2014 yılında takımı ile yaptığı maçta kazanıp bir üst tura çıkmayı başarmıştır.

Lol Püf Noktaları

Bu oyunda iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız şampiyonları çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Lol püf noktaları olarak siz oyun severlere kullanacağınız şampiyonların hangi itemleri kullandığını tek tek açıklayamayacağız fakat püf nokta olarak en çok dikkat etmeniz gereken şeyin kullandığınız hero ların özelliklerini çok iyi öğrenmeniz gerektiğini bir kez daha vurgulamakta fayda var. Bu şekilde sizde çok iyi bir oyuncu olabilirsiniz.

 

Lol Oyunu Nasıl Oynanır ? Lol Hilesi Nasıl Yapılır ? yazımızı da inceleyebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir