En İyi Pubg Oyuncuları (Türkiye)

By | 11 Mart 2020

en iyi pubg oyunculari 300x206 - En İyi Pubg Oyuncuları (Türkiye)

En iyi Pubg Oyuncuları

Piyasaya çıktığı ilk günden beri kendisine büyük bir oyuncu ve takipçi kitlesi kazanan Pubg kendinden sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Sadece oyun camiasını etkilemekle kalmayıp diğer sosyal mecraları da etkisi altına alan Pubg bünyesine her geçen gün yeni oyuncuları dâhil ediyor.

Oyuncular Pubg de aldıkları skorları sosyal medya aracılığı ile paylaşıp rekabet ortamını daha da güzelleştiriyorlar. Sizlere Sosyal medyalarda ki videolarıyla kendilerini kanıtlamış en başarılı Türk pubg oyuncuları sunuyoruz.

En Başarılı Türk Oyuncular ( En iyi Pubg Oyuncuları )

Yaptıkları sıra dışı vuruşları paylaşarak kendilerini kanıtlayan oyuncuları sizlere en başarılı Türk pubg oyuncuları açıklayalım.

Kendisini izleyen takipçileri ile samimi konuşmaları ve komiklikleri ile aynı zamanda çok iyi oynayışıyla bilinen ‘’Mithrain’’. Oynadığı oyunların neredeyse hepsini kazanan Mithrain adeta dünyaya pubg oyuncusu olarak gelmiş diye biliriz. İkinci sıraya ise Mithrain ‘in sadık duo su olarak bilinen ve yaptığı vuruşlarla ağızları açık bırakan 10000days lakaplı yayıncıyı koyuyoruz. Üçüncü sırada yapmış olduğu birbirinden farklı pusular ile izleyenlerini kahkahaya boğan teneke kafalar bulunmakta. Teneke kafalar oyunun gerçekten tadını çıkarmayı çok iyi biliyorlar. Kimsenin aklına gelmeyecek pusuları kurup diğer oyuncuları alt etmeyi başarabiliyorlar.

 

Pubg Oyunu indirmek için TIKLAYIN

Lol Oyunu Nasıl Oynanır ? Lol Hilesi Nasıl Yapılır ? yazımızı da inceleyip League of Legends oyunu hakkında bilgi sahibi olaiblirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir