En Ucuz Ev İnterneti Paketi – Netspeed

By | 23 Aralık 2019
netspeed ev interneti 300x241 - En Ucuz Ev İnterneti Paketi - Netspeed

en ucuz ev interneti

En ucuz ev interneti olarak paylaşmasak da netspeed ev internetini önceki yazılarımda paylaşmıştım. Aşağıdaki linkten o yazımı da inceleyebilirsiniz..

Netspeed İnternet Paketleri

Gelelim konumuza Türk Telekom’un altyapısını sağladığı internet servis sağlayıcıları arasında en ucuz interneti netspeed firması veriyor. Türk Telekom’un alt yapısını kullanıp Türk Telekom’un 40 TL’ye verdiği internet paketini 24 TL ye sunuyor. Tabiki bu fiyat içerisine modem dahil değil.

Netspeedin en ucuz internet paketinin içeriği nedir diye soracak olursanız;

Fiyatı 24.99 TL
Hızı 4 Mbit
AKN  60 GB
Adil kullanım kotası 60 gb olduğunda internetinizde kesinti yaşamıyorsunuz.
4 Mbit olan hızınız 1 Mbite düşüyor ve kullanmaya devam ediyorsunuz. Faturanızda da herhangi bir aşım ücreti olmuyor. Sadece hızınız yavaşlamış oluyor.

4 Mbit hızlı internetle ne yapabilirim ?

Arkadaşlar 4 Mbit hız aldığınızda interneti kesintisiz kullanabilirsiniz.
4 Mbit internet alacakların kafalarında genel bir soru işaretidir video izlerken donar mı ? İnternet sitelerine girer mi vs.  İnternet sitelerine de sıkıntısız girersiniz youtube videolarını da HD kalitede donmadan izleyebilirsiniz. Tabi ki 4 Mbit sağlıklı şekilde çalışıyorsa..

Yani internetle ilgili çok hızlı olmasını gerektirecek işler yapmıyorsanız 4 mbit bir evin normal ihtiyacını karşılayacak şekilde hızdır.. Çok yüksek kalitede 4k vs. video izlemek isterseniz donma ihtimali olabilir, çok ağır web sitelerini kaliteli resimlerden oluşan web sitelerini açmakta zorlanabilirsiniz.

Veya evde 2, 3 veya daha fazla kişi aynı anda internete bağlanmaya çalıştığınızda yavaşlamalar olabilir. Ancak 4 Mbit hız genelde bir evin normal ihtiyaçlarını karşılar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir