Fiat Engelli Araç İndirimi Fiyatları 2020

By | 15 Ekim 2020

fiat engelli araba indirimi 2020 fiyatlari - Fiat Engelli Araç İndirimi Fiyatları 2020

Fiat Engelli Araç İndirimi Fiyatları 2020

Ülkemizde en yaygın otomobil dağıtım ağına sahip ve en çok satan otomobil üreticisi konumunda olan Fiat Bursa’da bulunan TOFAŞ fabrikasında bulunan üretimin merkezi ile halka hala ucuz otomobil sunmaya devam ediyor. Ekonomik ve kullanımı kolay araçları ile konfordan ödün verse de fiyat performans aracı olarak modellerinden sıkça söz ettiriyor. İşte tam bu nokta da araç sahibi olmak isteyen ancak kimi ÖTV indirimi olsa dahi yüksek fiyatlara çıkamayan kişiler için ilgi odağı oluyor. Üretiminin Türkiye’de yapılması, yedek parça ve servis ağının yaygınlığı gibi teknik konularda rakiplerine büyük fark atan FIAT; Tüm halkımız gibi engelli vatandaşlarımıza da kulanım kolaylığı sunmak için elinden geleni yapıyor.

 

Engeller Fiat ile Sadece Aşılmayı Bekler

Dünya çapında en büyük yedinci otomobil üreticisi konumunda olan Fiat-Chrysler  Group altında barındırdığı on beş aktif marka ile engelli kullanıcıların da araç kullanabilmesi için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor. Araç kullanmasına izin vermeyecek fiziksel engele sahip olan vatandaşlar için araçlarda düzenlemelere giden Fiat, devlet eliyle uygulanan ÖTV muafiyeti sayesinde ise oldukça uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Sizde bir Fiat sahibi olmak isterseniz engelli belgeniz ile dilediğiniz Fiat’a sahip olabilirsiniz. Ancak bazı kısıtlamalar elbette mevcut. Alacağınız araç öncelikle 303.200TL’yi geçmemeli. Sonrası ÖTV muafiyetinin devamı için aracı en az beş yıl kullanmalısınız. Aracı yalnızca kendinize tescilleyebilirsiniz. Aracın kullanılması konusunda bir kısıtlama ise yoktur. Bedeni engelinize bağlı olarak sağlanacak düzenlemeler ile kullanabilirsiniz. Eğer %90 ve üzeri engele sahipseniz ya da öyle bir yakınınız var ise aracı kendisinin üzerine tescilleyip üçüncü derece yakınlarına kullandırabilirsiniz. Böylece hayattaki engelleri kaldırarak onlara da özgür bir yaşam sunabilirsiniz.

 

FIAT Egea 2020 Engelli ÖTV Muafiyeti Dahil Fiyatları ( Fiat Engelli Araç İndirimi Fiyatları 2020)

Fiat’ın son yıllarda üretilen en gözde otomobili olan ve Türk mühendislerce gelişimine büyük katkılar sağlanan Egea, çokça tercih edilen modellerden bir tanesi. Ülkemizde üretilmesi ve küçük motor hacimlerine sahip olabilmesi nedeniyle fiyatı da rakiplerine kıyasla daha uygun.  Anahtar teslim fiyatı 116.900TL olan Fiat Egea 1.4 Fire markanın en çok tutulan modelleri arasında. Eğer engelli bir vatandaş olarak ÖTV muafiyeti dahilinde bir Fiat Egea sahibi olmak isterseniz 86.154,52TL ödemeniz yeterlidir. Sizlerde ÖTV indirimli bir Fiat sahibi olmaya karar verirseniz engelli belgeniz ile bir Fiat Showroom’unu ziyaret edebilirisiniz.

 

Dacia 2020 Engelli Araç İndirimi Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir