Category Archives: Genel

Türkiye’de 2020 Yılında En Çok Satılan 20 Otomobil

  2020 Yılında en çok satılan otomobil marka, modelleri ve sayıları Sıra Marka Model Sınıf Toplam 1 Fiat Egea Sedan C1 60.167 2 Renaul Clio HB B2 36.647 3 Renault Megane Sedan C1 28.655 4 Toyota Corolla C1 23.711 5 Ford Tourneo Courier Ticari 20.355 6 Volkswagen Passat D1 19.036 7 Honda Civic Sedan C1… Read More »

Toyota Avensis 2009 – 2011 T27 Kasa Kullanım Kitapçığı

Toyotanın Amiral Gemisi ve D segmenti olarak bilinen T27 modeli olarak da adlandırılan 2009 ve 2010 model Toyota Avensis Kullanım Kitapçığı. Araç kitapçıklarının en önemli faydası parça konusunda bilgi vermesi. İnternetten aracınıza buji, bobin vs. parça alacak olursanız parça kodlarını kitapçıktan öğrenip birebir uyumlu parçaları temin edebilirsiniz. 2009-2011 Toyota Avensis Kullanım Kitapçığı Linkhttp://ul.to/juray80k

İlginç Teknolojik Ürünler – İlginç Teknolojiler

İlginç Teknolojik Ürünler Teknoloji günümüzde insan hayatında önemli bir noktada yer almaktadır. Kullandığımız birçok ürün teknolojinin eseridir. Her geçen gün daha da farklı teknolojik ürünler piyasaya çıkmaktadır. Çıkan her ürün insan hayatını kolaylaştıran cinstendir.  İlginç teknolojik ürünler özelliklede insanların dikkatini çekmektedir. Katlanabilir televizyon ve telefonlar oldukça ilgi çekicidir. Farklı marka firmalar bu tarz çalışmalara devam… Read More »

Hi Level 49 Ultra HD Android Smart TV 19 Mart A101

Hi Level 49 Ultra HD Android Smart TV (19 Mart Perşembe günü A101 e gelecek olan led tv ) Arkadaşlar daha önceden a101 e gelen android tvlerle ilgili yazılar yazmıştım. 19 Mart Perşembe günü a101 e gelecek olan Android Tv ‘nin en önemli özelliği Ultra HD ve 4K olması önceki yazılarımda yazdığım led tv lerin… Read More »

Hi Level Android TV Kanal Arama – Uydu Arama – Frekans Ayarları

Hi Level Android TV Kanal Arama / Resimli Anlatım Merhaba arkadaşlar. Hi Level HL40DLK13 40 Android Led Tv Kurulumu – Kanal Ayarları bu yazımda a101 in sattığı Hi Level 40 inç android televizyon hakkında kurulum konusundan bahsetmiştim. Ancak kanalları aradığımızda sadece trt nin 15 tane kanalı çıkmıştı. Sağolsun siteye yorum yapan Tamer Bey kurulumun tek… Read More »

V For Vendetta Sözleri

V For Vendetta Sözleri Bize insanları değil fikirleri hatırlatmamız söylendi. Çünkü bir adam yenilebilir, yakalanabilir, öldürülebilir, unutulabilir. Fakat bir fikir 400 yıl sonra bile dünyayı değiştirebilir. Dünyadaki herkesin isteyeceği bir şey biliyorum ” Özgürlük “. Yeryüzündeki tek gerçek mutluluk, kendi sahte kimliğinizin zindanından kaçabilmektir. Kurşunlarınız var ancak silahlarınız boşaldığında ölmüş olmamı ümit edin. Şayet ayakta… Read More »

Kızılderililer Hakkında Bilgiler

Kızılderililer tarihi, uygarlıkları, katliamları hakkında hazırlanmış bilgiler.. Kızılderililer günümüzden 8-12 bin yıl önce Asya’dan (Bering Boğazı üzerinden) Amerika’ya geçmişlerdir. O zamanlar bu boğazda kuzey kutbu buzulları nedeniyle deniz seviyesi düşüktü ve rahatça önce Alaska’ya sonra da güneye indiler. Bu göç arkeolojik kazılar ile kanıtlanmıştır. Kızılderililer binlerce yıl boyunca Amerika’ya hükmetmiş ve oldukça geniş alanlara yayılıp… Read More »