Gerçekleşmesi Beklenen Teknolojik Gelişmeler

By | 14 Mayıs 2020

teknolojik gelismeler 300x200 - Gerçekleşmesi Beklenen Teknolojik Gelişmeler

10 Yıl İçerisinde Gerçekleşmesi Beklenen Teknolojik Gelişmeler

10 yıl içerisinde gerçekleşmesi beklenen teknolojik gelişmeler insanlar için çok değişik hale gelecek olan teknoloji olasılıklarıdır. Arabadan telefona ulaşımdan bilgisayara kadar birçok alanda değişimler gösterecektir. Bu değişimler hayatımızın her alanında bizi çok fazla etkisi altına alacaktır.

10 Yıl İçerisinde Gerçekleşmesi Beklenen Teknolojik Yenilikler

10 yıl içerisinde gerçekleşmesi beklenen teknolojik gelişmeler arasında sayılabilecek diğer yenilikler şu şekilde sıralanabilir.

Ulaşım için metroyu kullanan kişilerin artık metro yerine hyperloop ulaşım sistemlerini kullanmaya başlamaları. Öngörülen yenilikler arasında sayılmaktadır. Gelecekte olması beklenen teknolojik gelişmelerden bir tanesi de insanoğlunun aya tekrar ayak basması planıdır. Bu ay yolculuğunun ise oraya yerleşmek için olduğu kurgulanmaktadır. Oyun tutkunları içinde gelecek yıllarda heyecan verici, değişik teknolojik imkânlar sağlanacaktır. Oyun konsolu mantığının yerini, oyun bulutu olarak isimlendirilen bir sistemin alması. Google Stadia ile istenilen her oyunu oynayabilme imkânı elde edilebilecektir. Bunların dışında beklenen gelişmelerden bir tanesi de alışveriş ve ödemelerde elektronik olarak kullanılacak ödeme sistemlerinin hayata geçmesidir. Artık telefon, saat ya da yüzük gibi aksesuarlara yüklenecek bir programla ödeme yapılabilecek olması da beklenen yenilikler arasında österilmektedir.

 

İlginç Teknolojik Ürünler – İlginç Teknolojiler yazımızı da inceleyebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir