Görüntü Kalitesi En İyi Led TV Modelleri

Görüntü Kalitesi En İyi Led TV Modelleri

Görüntü Kalitesi En İyi Led TV Modelleri

Yeni bir televizyon almak istiyorsanız en uygunu ve en kalitelisi olsun istersiniz. Özellikle yeni çözünürlüklerin kullanılmaya başlamasıyla görüntü kalitesi oldukça önemli bir durum haline geldi. En iyi görüntü kalitesine sahip televizyonu bulabilmek için tüm mağazaları gezerek ekranları incelemeniz gerekir ancak bununla uğraşmak için zamanınız olmayabilir. Bu yazımızda sizlere kolaylık sağlaması açısından çeşitli değerlendirmelerde en yüksek puanı almış olan LED TV modellerini paylaşacağız. Böylece daha kolay seçim yapabilir ve kaliteli bir televizyona sahip olabilirsiniz.

  1. Samsung 82Q900R

Kalite için her şeyimi veririm diyenlerdenseniz, Dünya’nın en kaliteli televizyonlarından birini tanıtalım. Samsung 82Q900R isimli bu televizyonumuz 8K çözünürlüğe kadar destek sağlayan kendi içerisinde uydu alıcısını bulunduran, Smart TV’nin tüm faydalarından yararlanabileceğiniz 82inç boyutunda muhteşem bir televizyon. Bu kadar iyi özelliklerinin yanında fiyatı da oldukça fazla. Her türlü özelliğe sahip olan bu televizyonumuzun satış fiyatı 58.000 Türk Lirası. Tabii ki bu televizyonumuzun 3D desteği de bulunuyor.

  1. LG 75SM8610PLA

75inç ekran büyüklüğüne sahip, 4K’ya kadar destekleyen bir televizyon olan LG 75SM8610PLA, bunun yanında A+ tüketim sınıfında. Bu kadar büyük ve kaliteli olup bu kadar az elektrik harcayan bir televizyon bulmak oldukça zor. Smart TV ve dâhili uydu alıcısını da bulunduran televizyonumuzun 40W ses gücü ve 2 adet dâhili hoparlörü ve 2 adet subwoofer bulunuyor. Türkiye satış fiyatı 15.000TL.

  1. Philips 70PUS7304

Daha uygun fiyatlı ve büyük ekrana sahip bir televizyon arıyorsanız Philips 70PUS7304 tam size göre. 70 inç boyutu ve 4K desteği ile çok pahalı televizyonların arkasında kalmayıp, A+ sınıfı enerji tüketimine sahip. 20W ses seviyesine sahip olan televizyonumuzda 2 adet hoparlör bulunuyor. Türkiye satış fiyatı ise 8.900TL.

  1. Samsung 75RU7100

Samsung marka bir televizyon istiyorsanız fakat 58.000 liranız yoksa bu televizyon tam size göre olabilir. 4K desteği ve 75inç boyutuna göre oldukça uygun fiyata sahip olan Samsung 75RU7100 A+ sınıfı enerji tüketimine sahip ve dahili alıcısıyla, smart tv barındırıyor. 2 adet 20W gücünde hoparlöre sahip. Türkiye satış fiyatı ise 10.000TL.

Yukarıda bahsettiğimiz televizyonlar dışında da birçok kaliteli ve birçok özelliğe sahip led televizyonlar bulunuyor. Tüm bu televizyonları teknoloji marketlerinde inceleyebilir ve ince detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.