Güvenilir Villa Kiralama Siteleri

By | 14 Ağustos 2020

guvenilir villa kiralama siteleri 300x267 - Güvenilir Villa Kiralama Siteleri


Güvenilir Villa Kiralama Siteleri

Arkadaşlar malumunuz corona virüs pandemisi sebebiyle durumu uygun olan tatilciler otel yerine villa kiralama hizmetlerine başvurmaya başladılar.

Güvendiğim villa kiralama sitesi olan kiralikvilladatatil.com ve kiralik villalar hakkında bir yazı yazmak istedim.

Bildiğiniz üzere villa kiraladığınızda yemek kısmı tamamen size ait oluyor. Bunun için kiralacağınız villa ücretinin üzerine kaç gün kalacaksanız ona göre yemek vs. ücretini de eklemeniz gerekiyor. 🙂

Villa kiralamanın en dezavantajlı kısmı da bu zaten yemek işleriyle uğraşmak. Bunun haricinde çoğu villada otel konforunu bulabilirsiniz. Tabii ki bu da kiraladığınız villa ile alakalı. Pandemiden uzak, havuzlu veya havuzsuz, dezenfekte edilmiş villalarda kalmak isterseniz kiralikvilladatatil.com u inceleyebilirsiniz. Siteyi ziyaret ettiğinizde istediğiniz villa için randevu günü seçip fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Her konuda müşteri hizmetlerini arayıp bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sağolsunlar çok yardımcı oluyorlar. Antalya – Kalkan bölgesinde kiraladığım villa için gerek yol güzergahı, gerekse Antalya’ya ulaştıktan sonra kiralamış olduğunuz villaya kadar sizinle eşlik edip, villa hakkında bilgi verip yardımcı oluyorlar.

Kiralamış olduğunuz villa ücretinin yaklaşık 3 te 1 fiyatını rezervasyon yaptırdığınızda kredi kartı veya havale şeklinde ödemeniz gerekiyor. Kalan kısmını ise villaya giriş yapmadan önce ödemeniz gerekiyor.

Benim kiraladığım villada herhangi bir depozito ücreti yoktu. Ancak bazı villalarda kira ücretinden hariç ufak bir depozito ücreti alınıyor. Villadan çıktığınızda eşyalarda herhangi bir sıkıntı yoksa depozito ücreti tarafınıza iade ediliyor.

Tatilinizi güzel bir villada geçirmek ve paranızı dolandırıcılara kaptırmamak istiyorsanız kiralikvilladatatil.com internet sitesinden yararlanabilirsiniz. Güvenilir Villa Kiralama Siteleri

 

Türkiye’deki Coronavirüs Tedbirleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir