Category Archives: Her Telden

CV Örnekleri – Özgeçmiş Örnekleri (Word)

Özgeçmiş nedir ? bir kimsenin kendisince ve kısa olarak anlatılan yaşam öyküsü. Wikipedia’da özgeçmiş nedir ? Özgeçmiş beceriler, deneyimler, eğitim durumu, iş tecrübesi vb. ile ilgili konularda hazırlanan kişiye ait özet. Özgeçmişte içerik net, açık ve kısa olmalıdır. İş görüşmesine girmek için adaylar tarafından yazılır ve bir ön mektupla işverene sunulur. Wikipedia mantıklı bir cümle… Read More »

Katiplik Alımları Katiplik Sınavı ve Mülakatı

Katiplik Sınavı Merhaba arkadaşlar bu sıralar doğru düzgün bir iş aradığım ve hazırlandığım mülakatlarla ilgili 2. yazım olacak bu 🙂 Abdi İbrahim ilaç firmasının mülakatıyla ilgili yazımı linke tıklayıp okuyabilirsiniz.. >> Abdi İbrahim Tıbbı Tanıtım Temsilcisi Alımı Süreçleri Bir şeyler öğrenip onları paylaşmak istediğimden katiplik alımları ve katiplik mülakatıyla ilgili tecrübelerimi de aktarmak istedim.. Katiplik… Read More »

Abdi İbrahim Tıbbı Tanıtım Temsilcisi Alımı Süreçleri

Merhaba arkadaşlar bu yazıda farklı bir deneyimimi paylaşmak istiyorum sizinle… Abdi İbrahim ilaç firmasına tıbbı tanıtım temsilcisi (reprezant) veya ilaç mümessili alımı için iş başvurusunda bulunmuştum. Öncelikle kariyer.net sitesinden özgeçmişimle beraber başvurumu yaptım. Sonrasında aradılar ve bilgilerin doğruluğunu kontrol ettiler. Email üzerinden bir test göndereceklerini söylediler ve kapattılar. Yanlış hatırlamıyorsam bir kaç gün içerisinde testi… Read More »