Category Archives: Her Telden

Renault Engelli Araç İndiriminden Nasıl Faydalanılır

Renault Engelli Araç Alımı Engelli Renault İle Kırın 7061 numaralı kanunun 72. Maddesinde yapılan değişiklik ile gündeme gelen ÖTV indiriminden yararlanma fikriyle birlikte birçok araç markası engellilere özel araç üretimine başladı. Bu markalardan birisi olan Renault, bütün imkân ve konfor güvencesiyle üretime başlamış ve araçlarını piyasaya sunmaya başlamıştır. 7061 numaralı kanunda yapılan değişiklik sonucu daha… Read More »

Skoda Engelli Araç İndirimi 2020 Fiyatları

  Skoda Engelli Araç İndirimi Volkswagen Group çatısı altında üretimini devam ettiren Çek asıllı otomobil üreticisi Skoda engelli vatandaşlarımız tarafından çokça tercih edilen bir marka konumunda bulunuyor. Gerek ÖTV indirimine uygun motor seçeneklerinin fazlalığı gerekse de hali hazırda bulunan modellerinin uygun fiyatlı olması Skoda’yı rakiplerinin karşısında öne geçiriyor.   Skoda ile Engeller Kalksın Engelli vatandaşlarımız… Read More »

Honda Engelli Otomobil İndirimi Fiyatları

Honda Engelli Otomobil İndirimi Fiyatları   “Hayalin gücü.” Sloganıyla motor üretimine başlayan Japon otomotiv endüstrisinin köklü şirketi Honda, ilk olarak başladığı motosiklet üretimine tekne motorundan jeneratöre, çim biçme makinasından uçak motoruna kadar birçok başarılı projeye imza atmıştır. Ayrıca yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ile de hem ülkelerinde hem de dünya çapında büyük ün kazanmışlardır. Honda markasının… Read More »

Ford Engelli Araç İndirimi 2020 Fiyatları

Ford Engelli Araç İndirimi 2020 Fiyatları 7061 sayılı kanunun değişmesi ile son zamanlarda ÖTV muafiyeti söz konusu haline gelmekte. Yeni yasa ile engelli ve malul vatandaşların ÖTV ödemeden yani ÖTV’den muaf tutularak araç sahibi olabilmesi konusunda yapılan değişiklik ile liste fiyatı 303.200₺’yi aşmayan araçlarda ÖTV’den muaf tutulacağı belirtildi. Amerikan otomotiv devi Ford ise hem halihazırda… Read More »

Hyundai Engelli Araç Satın Alımı

Hyundai Engelli Araç Satın Alımı Geçtiğimiz dönemde 7061 sayılı kanunun değişmesi ile bir kez daha gündeme gelen engelli ve malul vatandaşlar için ÖTV’siz araç satın alınımına ilişkin fikirlerle birlikte her zaman sık tasarımı ve konforu ile ön plana çıkan Hyundai, söz sahibi olmaya başlıyor. Yeni düzenlemeye göre ÖTV muafiyeti için 1.600 cm³ limiti ortadan kalkıyor… Read More »

Dacia 2020 Engelli Araç İndirimi Fiyatları

Dacia 2020 Engelli Araç İndirimi Fiyatları 20. yüzyılın ortalarında Romanya hükümetinin desteği ile otomobil üretim hayatına başlayan Dacia, 1999 yılına gelindiğin de neredeyse  tamamının Renault markası tarafından satın alınması ile birlikte popülaritesini artırmış ve satış rakamlarında başarıya ulaşmıştır. Ülkemizde de son zamanlarda dikkati üzerine çekmiş hatta Dacia Logan ve Dacia Sandero ile birlikte yollardaki yerini… Read More »

Fiat Engelli Araç İndirimi Fiyatları 2020

Fiat Engelli Araç İndirimi Fiyatları 2020 Ülkemizde en yaygın otomobil dağıtım ağına sahip ve en çok satan otomobil üreticisi konumunda olan Fiat Bursa’da bulunan TOFAŞ fabrikasında bulunan üretimin merkezi ile halka hala ucuz otomobil sunmaya devam ediyor. Ekonomik ve kullanımı kolay araçları ile konfordan ödün verse de fiyat performans aracı olarak modellerinden sıkça söz ettiriyor.… Read More »

Peugeot Engelli Araç Alımı 2020 Fiyatları

Peugeot Engelli Araç Alımı 2020 Fiyatları Fransa merkezli Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinden olan Peugeot-Citroën Group geniş araç portföyü ile araç sahibi olmak isteyenlere fazlasıyla seçenek sunuyor. Araçlarının uygun fiyatlı olması ve kullanımın kolaylığı Peugeot’u bir adım öne geçiren sebeplerden ikisi. Bu iki sebep dolayısıyla engelli vatandaşlarımız tarafından da tercih edilmesine neden oluyor. ÖTV indirimleri… Read More »

Volkswagen Engelli Araç Alımı

Volkswagen Engelli Araç Alımı 1937 yılında “Halkın Otomobili” sloganıyla araç üretimini başlayan günümüzde de altında barındırdığı 10 marka ile hizmetlerini sürdürüyor. Üstün kalitesi, başarılı mühendislik çalışmaları ile Volkswagen birçok kişinin ilk tercihi konumunda olmasına rağmen yüksek fiyat skalası ve yurtdışı menşeili olması sebebiyle ülkemizde yüksek fiyatlara sahip otomobiller. Ancak tüm bunlara rağmen konforuna düşkün ve… Read More »

Toyotadan İndirimli Engelli Araç Alımı

Toyotadan İndirimli Engelli Araç Alımı “Hayalimiz herkesin özgürce hareket edebileceği bir dünya yaratmak.” sloganıyla yola çıkan Toyota, bedensel ve zihinsel engelli vatandaşlarımız için uyguladığı “Engel yok Toyota var.” projesiyle toplum tarafından farklı görülen engelli vatandaşlarımıza özgür seyahat imkanı sunuyor. Bedensel engeli olanlar için geliştirdikleri pratik çözümler ile kendini ön plana çıkaran Japon otomobil devine devlet… Read More »