Hi Level 49 Ultra HD Android Smart TV 19 Mart A101

By | 17 Mart 2020

1 1 300x216 - Hi Level 49 Ultra HD Android Smart TV 19 Mart A101

Hi Level 49 Ultra HD Android Smart TV (19 Mart Perşembe günü A101 e gelecek olan led tv )

Arkadaşlar daha önceden a101 e gelen android tvlerle ilgili yazılar yazmıştım.
19 Mart Perşembe günü a101 e gelecek olan Android Tv ‘nin en önemli özelliği Ultra HD ve 4K olması önceki yazılarımda yazdığım led tv lerin görüntü kalitesi hakkında bir çok kişi yorum yaparak görüntü kalitesinin iyi olmadığını söylemişti.

Ancak şimdiki gelecek olan Led TV Ultra HD ve 4K özellikli olduğundan görüntü kalitesinin diğer HiLevel Android tvlere göre daha iyi olacağını düşünüyorum.

A101’e 19 Martta gelecek olan Hi Level 49 Ultra HD Android Smart TV nin en önemli ikinci özelliği ise 4 çekirdekli işlemciye sahip olması. Diğer led tvler dual core işlemciye sahipti kanal geçişlerinde ve smart uygulamalarda biraz yavaş olduğunu gözlemlemiştik. İşlemci olarak daha güçlü olan bu tv de kanal geçişi ve smart uygulamaların kullanılması biraz daha hızlanacaktır diye düşünüyorum.

Televizyon  Sunny Şirketinin 2 Yıllık garantisi altında. Genelde led televizyonlarda 40 inç ve altı boyuttaki televizyonları müşterinin kendisi kurması isteniyor. Zannediyorum ki 40 inçten büyük olduğu için bu televizyon için servisin gelmesi istenecektir. Satışa sunulduğu gün A101’den kesin bilgiyi alabilirsiniz..

Sizden kurmanız istenirse de

Hi Level Android TV Kanal Arama – Uydu Arama – Frekans Ayarları Resimli Anlatım <– Bu linketıklayıp android led tv kurulumunun nasıl yapıldığını resimli olarak anlatmıştık. Bu yazımızı okuyarak televizyonun kurulumunu yapabilirsiniz..

Televizyonu satın alırken sorarsanız ve kurulumu servis yapacak yanıtı alırsanız. Televizyonunuzun kutusunu servis gelmeden açmamanızı öneririm.. Garanti dışı kalma sorunu yaşayabilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir