Honda Engelli Otomobil İndirimi Fiyatları

By | 22 Ekim 2020

honda engelli indirimi 2020 300x300 - Honda Engelli Otomobil İndirimi Fiyatları

Honda Engelli Otomobil İndirimi Fiyatları

 

“Hayalin gücü.” Sloganıyla motor üretimine başlayan Japon otomotiv endüstrisinin köklü şirketi Honda, ilk olarak başladığı motosiklet üretimine tekne motorundan jeneratöre, çim biçme makinasından uçak motoruna kadar birçok başarılı projeye imza atmıştır. Ayrıca yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ile de hem ülkelerinde hem de dünya çapında büyük ün kazanmışlardır. Honda markasının engelli vatandaşlar için araçlara ürettikleri basit aparatlar ise insanların işini kolaylaştırmakla kalmayıp onların seyahat özgürlüklerine de katkı sağlamıştır. Engelli bir vatandaşın en büyük isteklerinden birisi özgürce seyahat etmektir. İşte bu yolda Honda iyi bir yol arkadaşı olabilir.

Engellere Karşı En Büyük Desteğiniz: HONDA

Honda’nın engelli vatandaşlarımız için yaptığı birtakım geliştirmeler ve aparatlar ile engelli kimselerde artık araç kullanabilecek. %40 ve üzeri bedensel engeli bulunan vatandaşlara özel geliştirilen tek bacakta hasar var ise diğer bacak ile kontrolün sağlanabildiği ya da iki bacakta hasar var ise gaz ve fren kontrolünün tamamen el ile yapılabildiği araçlar ile onların da araç kullanımına destek olacak veya %90 ve üzeri engeli bulunan vatandaşlarımıza ise yanlarında bulunan refakatçılarının kullanımıyla  destek olan ÖTV muafiyeti rahat kullanımı, yüksek konforu ve çağın ilerisinde olan tasarımlarıyla sizleri Honda almanız için teşvik etmeye çalışıyor. 303.200 TL’nin altındaki fiyatları ile ÖTV indirimine uygun olan Honda modellerini satın almak isterseniz engelli raporunuzu yanınıza alıp hemen bir Honda bayisini ziyaret edebilirsiniz.

                        Honda Civic Sedan 2020 Engelli ÖTV Muafiyeti Dahil Fiyatları ( Honda Engelli Otomobil İndirimi Fiyatları )

Honda ailesi için efsane haline gelmiş Civic modeli 2019 sonrasında tanıttığı çağın ötesindeki tasarımı, spor hissiyatı veren agresif çizgileri ve elegant tasarımı ile insanlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Sokaktan geçen herhangi bir vatandaş olarak 1,6 litre eco motor, elegance paket donanımına sahip bir Honda Civic’i anahtar teslim fiyatı olan 219.900 TL’ye satın alabiliyorken bu fiyat engelli raporuna sahip vatandaşlarımız için sadece 150.016,53 TL’ye sahip olabiliyorlar. Hayallerinizi süsleyen o yolda yol arkadaşınız bir Honda Civic olsun istiyorsanız hemen bir Honda Showroom’una giderek engelli durum belgenizi göstermeniz ÖTV indiriminden yararlanmanıza yetecektir.

 

Peugeot Engelli Araç İndirimi Fiyatları 2020 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir