HTC Vive Pro Nedir ? HTC Vive Pro Özellikleri

By | 4 Mart 2020

htc vive pro 300x300 - HTC Vive Pro Nedir ?  HTC Vive Pro Özellikleri

HTC Vive Pro sanal gerçeklik gözlüğü olarak tanıtılmaktadır. Hem donanımsal hem de tasarımsal anlamda geliştirilmiştir. HTC’nin VR kaskı HTC Vive’in gelişmiş en iyi ürünüdür. Yüksek çözünürlüğe sahip bir üründür. Ekranında iki tane OLED kullanılmıştır. 2880 x 1600 piksel çözünürlükte görüntü yansıtmaktadır. Çözünürlüğün yüksek olması metinlerin daha keskin ve görsellerin daha net olmasını sağlıyor.

HTC Vive Pro’ya aynı zamanda dahili kulaklık eklenmiştir. Bu modelde mavi renkli detaylar ile görünüm güçlendirilmiştir. Geliştiricilerin erişebileceği çift mikrofon ve ön yüzünde iki adet kamera bulunuyor. Kamera sayesinde Mixed Reality içerikleri oluşturulur. Steam VR tracking 2.0 sensörleri ve Steam VR tracking 1.0 sensörleri HTC Vive Pro’da kullanılıyor. Eğitimden eğlenceye kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

VIVE Pro ile farkı görün. Süper zengin renkler ve kontrastlı yüksek çözünürlüklü AMOLED ekranlar göz kamaştırır ve hayal gücünüzü hayata geçirir.

Ergonomik konfor için yukarıdan aşağıya doğru optimize edilmiştir. Kulaklık ağırlığı dengeli bir ağırlık merkezi elde etmek için eşit olarak dağıtılır. Çok çeşitli kafa şekilleri ve boyutlarına uygundur ve farklı pupil mesafeleri için ayarlanabilir. VIVE Pro, VR’de uzun oturumlar için idealdir.

Özellikler

  • Yüksek Çözünürlüklü AMOLED Ekranlar
  • Profesyonel Sınıf İzleme için SteamVR ™ Baz İstasyonları
  • Hi-Res Certified ™ Kulaklıklar

HTC Vive Pro Tasarımı

Satışa çıkan HTC VivePro kask şeklindedir. Farklı tasarımı ile dikkat çekmektedir. Mavi renkte tasarlanmıştır. VR kasklar arasında en stabil deneyim sunan kasktır. Kaskın çözünürlüğünü oldukça yüksektir. Sanal gerçeklik olan önemli bir ürün olarak üretilmiştir.

 

En İyi 5 Akıllı Saat Modeli yazımızı da inceleyebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir