Ipad 11 Pro Özellikleri Ebeveyn Denetimi Kullanımı

By | 6 Nisan 2020

ipad iphone 300x164 - Ipad 11 Pro Özellikleri Ebeveyn Denetimi Kullanımı

Ipad 11 Pro Özellikleri

Ipad 11 pro özellikleri yapılan yeni tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken dizüstü bilgisayarının tüm özelliklerine sahip olan bir tablettir. Ekranı diğer tabletlerden daha büyük bir görüntü ile kullanıcıların rahatlıkla kullanmakta olduğu son moda teknolojisi aletlerindendir. Geniş ekranı ve günlük iş yaşantılarını kolaylıkla halledebilmek için çantalarda ve elde kolaylıkla taşınabilir bir tablettir.

Birçok özellikleri sayesinde dizüstü bilgisayarda yapılan her türlü işlerin kolay ve rahatlıkla bu tablette de yapabilmek mümkündür. Gerek işlemcisi, gerek kamera özellikleri, gerekse ekran çözünürlüğü olmak üzere birçok özelliklerin geliştirilmiş son teknoloji ürünler ile yapılan bu tablet insanların vazgeçilmezi haline gelmektedir.

Ipad 11 Pro Tasarımı

Ipad 11 pro özellikleri tasarımı ile diğer tabletlerden daha farklı bir özelliğe sahiptir. Kavisli yapısı ile iphone’lardan alınan bir özellik görülmektedir. Aynı zamanda inceliği ile birçok üründen ince tasarımı ile dikkat çekmektedir. Hafif ve ince oluşu nedeni ile elinizde varla yok hissi oluşturan bir tablettir. Tablet düz ya da ters tutulduğun da dahi rahatlıkla kullanmak mümkündür.

 

Iphone Ve Ipad Ebeveyn Denetimi Kullanımı

Iphone ve ipad ebeveyn denetimi kullanımı çocuğu olan anne veya babaların çok sık kullandıkları yöntemdir. Çocuğunun sakıncalı içeriklerden uzak tutmak ve ekran süresinin ayarlanmasında yardımcı olan bir sistemdir. Ebeveynler çocuklarının kullandıkları cihazlarda bu sistemi uygulayarak girdikleri ve kullandıkları uygulamayı görmektedirler. Eğer girmesini istemediği sakıncalı olduğunu düşündüğü bir program varsa onu engelleyebilmektedir. Bunun yanı sıra eğer engelleme yapmadan bu programı az kullanmasını isteyen ebeveynler sınırlama getirmektedir. Böylelikle çocuğunuz sizin istediğiniz programda istediğiniz sürede kalmaktadır.

 

Iphone Ve Ipad Ebeveyn Denetimi Kullanımı Nedir?

Iphone ve ipad ebeveyn denetimi kullanımı çocuk sahibi olan ailelerin ya da vasi olarak atanan kişilerin telefon veya tablette şifre ile erişimi engellemesidir. Bu yöntem sayesinde ebeveynler çocuklarının girmesini istemedikleri yerler için engel koyabilir ya da kısıtlama yöntemi ile şifrelendirmektedir. Böylelikle çocuğunuzun olan telefon ya da tablette sizin belirlediğiniz sınırlar ile giriş yapabilmektedir. Bu yöntem sayesinde ebeveyn olan kişilerin akılları çocuklarının sakıncalı içeriklere girip girmediğinde kalmamaktadır.

 

Apple İphone Sorunları ve Çözümleri yazımızı da inceleyebilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir