İphone Ücretsiz Müzik Uygulamaları

İphone Ücretsiz Müzik Uygulamaları

Hemen hemen hepimiz gün içerisinde evde, yolda yürürken, iş yerinde veya arabalarda yolculuk sırasında yani her yerde müzik dinliyoruz. Yediden yetmişe herkes beğendiği ve sevdiği müzikleri telefonlarına indirerek her an her yerde ulaşabilme ve dinleme çabasında. İphone kullanıcılarının da en çok merak ettiği şeylerden biri ise sevdiği müzikleri hangi uygulamalar sayesinde telefonlarına indirerek dinleyebilecekleri oluyor. Siz iPhone kullanıcıları için Apple Store’dan indirerek dinleyebileceğiniz müzik uygulamalarını derledik, topladık.

İşte iphone ücretsiz müzik uygulamaları..

Tubidy: Apple Store’un en çok kullanılan ve indirilen müzik uygulaması olan Tubidy içerisinde sevdiğiniz tüm müziklere ulaşabilir ve listenize ekleyip indirme işlemini yaparak dinleyebilirsiniz.

Tonify: Tek dokunuşla müzik indirebileceğiniz Tonify uygulaması içerisinde en sevdiğiniz ve hoşunuza gidebilecek tüm müzikleri barındırır.

iPlay: Bu uygulama sayesinde en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilir ve beğendiğiniz tüm videoları izleyebilirsiniz.

MixRadio: Farklı tür ve temalarhalinde listelerdeki müzikleri ücretsiz bir şekilde dinlemenizi sağlayan MixRadio, çevrimdışı müzik dinleme özelliği ile de tüm kullanıcıların beğenisini toplamakta.

Turbo Downloader: Dosya yöneticisi, video ve müzik indirme, video ve müzik player gibi birçok özelliği içerisinde barındıran Turbo Downloader her İphone kullanıcısınıncihazında bulundurması gereken bir uygulamasıdır.

Saydığımız tüm bu uygulamalar sayesinde istediğiniz özelliklerde müzik dinleyebilir, indirebilir ve video izleyebilirsiniz. Kullanıcılara da kolaylık sağlayacak olan bu uygulamalar sizleri kesinlikle memnun bırakacaktır.

İtunes Olmadan İphone Telefonlara Müzik Yükleme bu yazımızda da bilgisayarınıza indirdiğiniz müzikleri itunes programı kullanmadan iphone cep telefonuna nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi vermiştik. Yazıyı inceleyip bilgisayarınızda bulunan müzikleri apple iphone tüm modellerine yükleyebilirsiniz..

Keyifli müzik dinlemeler.. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir