İphone Xiaomi Karşılaştırma Apple mı? Xiaomi mi?

By | 26 Şubat 2020

apple iphone xiaomi karsilastirma 300x200 - İphone Xiaomi Karşılaştırma Apple mı? Xiaomi mi?

İphone Xiaomi Karşılaştırma

 

Son yıllarda Çin ile Amerika menşeili ürünlerde rekabet çok yüksek noktalara tırmanmış durumda. Dünyanın teknoloji devi olan Apple markasına son yıllarda çok ciddi bir rakip geliyor. Çin merkezli Xiaomi markası son yıllarda yarattığı yeni teknolojiler ile birlikte Apple markasına en ciddi rakip olarak gözükmektedir. Peki Apple mı? Xiaomi mi? Apple Xiaomi telefonları ve ürünleri karşılaştırması. İşte detaylar…

Çin ülkesinin Apple markası olarak bilinen Xiaomi markası son yıllarda yarattığı cep telefon markası ile birlikte Apple markasına en ciddi rakip olarak gözükmektedir. Özellikle bir çok müşterinin Xiaomi markasına yönelmesi Apple şirketinin de yeni çıkaracağı telefonlarda daha da üzerine koyması gerektiğini gösterdi.

İphone Xiaomi karşılaştırma bir çok kullanıcı iOS işletim sistemi nedeniyle Apple markasını tercih ederken Xiaomi ise Android işletim sistemi ile devam etmektedir. Özellikle ülkeler arasında yaşanılan sorunlar ile birlikte bazı Çin markalı telefonlarına Android işletim sistemi feshedilmişti. Son çıkan olaylar ile birlikte artık Çin menşeili üretilen telefonlarda markalar kendi işletim sistemlerini kodlamaya başladılar.

Apple mı? Xiaomi mi? Markası sorularına şu an halen dünyanın en büyük teknoloji devi olan Apple cevabı verilmektedir. Xiaomi son yıllarda sürekli olarak gelişmelerini sürdürmekte fakat Apple şirketinin önüne geçebilmek adına kendi işletim sistemlerini bir an önce çıkarmalı ve sorunsuz çalışması gerekmektedir.

 

İphone Ücretsiz Müzik Uygulamaları yazımızı da inceleyebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir