League of Legends Ücretli mi ? LOL

By | 7 Mart 2020

lol 1 300x300 - League of Legends Ücretli mi ? LOL

League Of Legends Ücretli mi?

Lol ücretli mi diye soran yeni oyuna başlayacak olan kullanıcılar için oyun tamamen ücretsiz ve basit bir indirme ile pc indirme sağlamaktadır. Ücretsiz olarak oyunu indirip oynamaya başlanmaktadır.

Fakat oyun içeriklerinde kişinin isteğine bağlı olarak para yatırıp istediğiniz karakterin istediği itemlerini alma imkânı sunulmaktadır. Böylelikle oyunun karakterlerinden istediğiniz karakterin kıyafetlerini ve itemlerini alabilmek için para ile item almanız mümkündür. Onun dışında oyun tamamen ücretsiz bir oyun olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

 

LOL Nasıl Kayıt Olunur

Lol ücretli mi değil mi öğrenildikten sonra lol oynamak isteyen kişiler için yapılması gereken ilk işlem lol kendi sitesine giriş kayıt olmaktır. Kayıt olmak isteyen kullanıcıların yapması gereken ise sitede online bir hesap açmaktır. Bunun için kullanıcı adı ve şifre gerekmektedir.

Aynı zamanda mail adresine gelen onaylama kodu ile kayıt aktif hale gelmektedir. Böylelikle lol sitesinde kayıt oluşturulması ile olmaktadır. Kayıt oluştuktan sonra oyunu açıp giriş için kullanıcı adı ve şifrenizi girerek oyuna başlanmaktadır.

Kayıt olmak için https://signup.tr.leagueoflegends.com/tr/signup/index#/linkini kopyalayıp tarayıcısınıza yapıştırın. Açılan site de E postanı buraya gir yazısına tıklayıp kayıt işlemini başlatın..

Lol Nasıl İndirilir ? League of Legends İndir yazımızı da inceleyip League of Legends oyununu indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz..

Lol Oyunu Nasıl Oynanır ? Lol Hilesi Nasıl Yapılır ? yazımızı inceleyip Lol oyununun nasıl oynandığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir