Lol Nasıl İndirilir ? League of Legends İndir

LOL Nasıl İndirilir

Lol nasıl indirilir kolaylıkla öğrenilen ve PC üzerine kolaylıkla indirilen bir oyundur. Lol kendi sitesine ait olan sitede hemen oyna butonuna basarak orada oyunu indir tuşuna basarak oyunu indirmenize olanak sağlanmaktadır. İndirme sağlandıktan sonra indirilen dosyaya tıklayıp dosyanın çalışmasını sağlamaktadır.

Daha sonra karşınıza çıkan sözleşmeyi kabul et tuşuna basarak ilerlenmektedir. Oyunu daha kolay bulmak için masa üstü seçeneği ile PC masa üstü ekranına kayıt edilmektedir. Daha sonra ekrana çıkan yükle tuşuna basılarak bir süre oyunun yüklenmesini beklemektedir.

LOL Nasıl Oynanır

lol nasıl indirilir bilgisini öğrenip oyunu kolaylıkla PC üzerine indirdikten sonra oyunu oynama imkânı sağlanmaktadır. Oyunu yükledikten sonra karşı çıkan butonda oyunu nasıl oynanacağına dair bilgiler bulunmaktadır. Bu butonu kabul et tuşuna basarak oyuna giriş yapılmaktadır. Giriş yapıldıktan sonra oyun ilk başta güncelleme yapmaktadır.

İndirme Linki: (Kopyalayıp Yapıştırınız)

Güncelleme için birkaç dakika bekledikten sonra oyna tuşuna basarak oyunu açmaktadır. Oyun açıldıktan sonra oyuna girmek için bir ad seçmek zorundadır. Adı seçtikten sonra karşıya gelen oyun ile ilgili eğitim butonları çıkmaktadır. İsterseniz atlayarak direk oyuna giriş sağlayabilirsiniz. Ya da eğitimleri okuyup sırası ile neler yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Lol Ücretlimi?

League of Legends kısa adıyla Lol dünyanın ve Türkiye’nin en önemli elektronik sporlarından biridir. Ülkemizde de birçok spor kulübü tarafından oynanan bu oyun tamamıyla ücretsiz bir oyundur. Kendi sitesinden bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir