Lol Oyunu Nasıl Oynanır ? Lol Hilesi Nasıl Yapılır ?

Lol Oyunu Nasıl Oynanır?

Takım çalışmasına yönelik olarak beş güçlü şampiyondan oluşan Lol iki takımın birbirlerinin ana kulelerinin yıkmaya çalıştığı strateji oyunudur. Oyun içerisinde bulunan 140 adet birbirinden güçlü şampiyondan birini seçerek rakiplerinizle rekabet edebileceğiniz bir oyun türüdür.

Oyunda iki takımın da ana merkezi bulunur. Bu merkezler ana üs olarak bilinir ve takımın kalbi burasıdır kazanmak için bu üsleri yok etmeniz gerekir. Oyun Başladığında aynı takımın oyuncuları bu merkezde doğarlar. Buradan markete girip beceri puanlarınızla şampiyonunuza can ve mana alabilirsiniz. Haritada iki takımın da koridorları bulunur ve bu koridorlar orta, üst ve alt koridor olarak 3 e ayrılır. Her koridorda iki takımın da 3 er savunma kulesi ve birer inhibitörü bulunur merkezleri de iki kule savunur. Oyun içinde istediğiniz şampiyonu güçlendirebilirsiniz ve şampiyonunuza kostümler giydirerek güçlerine güç katabilirsiniz.

Lol Hilesi Nasıl Yapılır

Birçok Oyunda olduğu gibi Lol hilesi de yapılmış durumdadır. Bu hile ile oyunda level kasabilir ya da rakiplerinize olan saldırı skorunuzu arttırabilirsiniz. Çoğu oyuncu tarafından oyunda hızlı gelişmek için kullanılan bu hileyi sizlerde hızlı level kasmak için kullanabilirsiniz.

Oyunda kullanmakta en çok zorlandığınız şampiyonu bile bu hile ile kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü otomatik olarak kendi saldırı yapan bu hile ile size sade şampiyonunuzu izlemek kalıyor. Hilenin adı Script Bot v2 ile görünmezlik atak yükseltme ve hızlı level kasma hilelerini kolayca ve sorunsuz yapabilirsiniz. Oyun içi item alımını da mümkün kılan bu hileyi indirip oyun dosyasının içine atmanız yeterli olacaktır.

Lol Oyunu Banlanma

Riot Games in getirmiş olduğu ban sisteminde oyun dosyasına atılan her hangi bir hile dosyası oyunun anti cheat sistemi ile kolay bir şekilde bulunup direkt olarak hesabı banlamak artık çok kolay. Lol banlanma konusunda çok tecrübe kazanmış durumda. Bu tür hileleri hesabınızın korunması açısından kullanmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir