Macbook Pro ve Macbook Air Fiyatları 2020

Macbook Pro ve Macbook Air Fiyatları 2020

Macbook Pro ve Macbook Air Fiyatları 2021

Amerikan menşeili teknoloji üretici markası olan Apple çıkardığı cihazları ile övgü toplamaya devam ediyor.

Sürekli olarak yapılan ar-ge çalışmaları ve markada yer alan dahiyane ürünlerin yenilerine sürekli olarak üzerine koyulmaya çalışılmaktadır. Apple şirketinin en büyük satışlarını yaptığı cihazlardan birisi olan MacBook modelleri Türkiye de oldukça ilgi görmektedir.

Özellikle son yıllarda Apple şirketinin ürünlerine olan bağlılık ve güven oldukça artması ile birlikte artık bir çok ofiste, markalarda ve kişisel firmalarda Mac ürünleri tercih edilmektedir. Mac ürünlerine olan bağlılık bu kadar fazla olunca ülke de ki satış oranları da göze çarpmaktadır.

MacBook modelleri yeni yılda hangi fiyatlardan satışa sunulmakta?
MacBook fiyatlarında zam, indirim haberleri var mı? İşte detaylar…

Son 2 sene içerisinde Apple modeller oldukça zam gördü. Özellikle dolar kurunun artması ile birlikte yurt dışından ithal edilen bir çok cihaz alınan vergi oranları ile dudak uçuklattı.

Mac cihazlarında ise son iki senede dolar kurunun artması ile birlikte 1-3 bin Türk Lirası gibi bir artış gözlemlendi. Özellikle Mac Air modelinde iki sene içerisinde ciddi bir artış gözlemlenirken insanlar ise indirimleri beklemeye geçtiler.

Macbook fiyatları yeni yılın gelmesi ile birlikte biraz daha uygun rakamlara inmiş durumda. Apple ürünlerinin çok tercih edilmesi markanın ürünlerine olan güveninden gelmektedir.

Apple cihazınızda her hangi bir arıza kaydı oluşturduğunuzda şirket yüksek oranda probleminizi yeni cihazlar göndererek ya da tamir, onarım işleminden geçirerek kısa süre içerisinde profesyonel olarak çözmektedir. Bu noktada Apple bir çok markanın önüne geçmesi ile beraber ürünleri ne kadar zam alırsa alsın daima satışını sağlayabilmektedir.

Macbook Fiyatları (2020 Şubat) ( Macbook pro ve macbook air fiyatları 2020 )

1.6 Ghz işlemci 128GB SSD 8 GB Ram Macbook Air 13 – 8699 TL’den başlayan fiyatla

1.4 Ghz işlemci 128GB SSD 8 GB Ram Macbook Pro 13 – 10299 TL’den başlayan fiyatla

2.4 Ghz işlemci 256 GB SSD 8 GB Ram Macbook Pro 13 – 13699 TL’den başlayan fiyatla

i7 9. Nesil 2.6 Ghz işlemci 512 GB SSD 16 GB Ram 4GB Ekran kartı Macbook Pro 16″ – 18299 TL’den başlayan fiyatla

i9 9. Nesil 2.3 Ghz işlemci 1 TB SSD 16 GB Ram 4GB Ekran kartlı Macbook pro 16″ – 21499 TL’den başlayan fiyatla satışa sunulmakta…