Oculus Go Sanal Gerçeklik Gözlüğü

By | 13 Mayıs 2020

oculus go 300x165 - Oculus Go Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Oculus Go Sanal Gerçeklik Gözlüğü Özellikleri

Oculus go özellikleri sayesinde kablosuz ve bağımsız bir şekilde sanal gerçeklik gözlüğü ile kullanan kişilere farklı bir imkân sunmaktadır. Yumuşak dokusu ile gözlük olarak takıldığında kullanıcılara rahat ve kaliteli imkân sağlamaktadır. Kablosuz ve kulaklıksız olarak kullanılan sanal gerçeklik gözlüğü hepsi bir arada olarak piyasaya sunulmuştur.

Sanal gerçeklik gözlüğü olarak bilinen OculusGo PC ihtiyaç duymadan kullanılan bir alettir. Kendine ait kumandası ve hafif yapısı ile takıldığında rahat hareket edilmektedir. Yüksek piksel özelliği ile hızlı aktarım sağlamaktadır. Aynı zamanda farklı ve değişik tasarımı ile kişilerin ilgisini çekmektedir. Kulaklık girişi olan sanal gerçeklik gözlüğü aynı zamanda kulaklıksız kullanılmaktadır.

OculusGo Tasarımı

Oculus go özellikleri ve ilginç tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Beyaz rengi ile tasarımını öne çıkarmaktadır. Aynı zamanda hafif kumaşlardan yapılan tasarımın yanı sıra kayış kısımlarına örgü kumaş kullanılmıştır. Sanal gerçeklik gözlüğü takıldığında rahatsız etmemesi için köpükten iç kısımlarına tasarım yapılmaktadır. Ekstra dahili ses sistemi ile de tasarıma özellik katmaktadır.

Giyilebilir Teknoloji Nedir ? Giyilebilir Ürün Önerileri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir