Pepsi Kodları

Pepsi Kodları

Pepsi kodları, mobil platformlar üzerinden oynanan oyunlarda kullanılabilen, oyunu oynayan kişinin hesabına belirli hediyeler gönderen kodlardır. Kişi mobil cihazından, bilgisayar ya da Facebook uygulaması üzerinden oynadığı oyunlarda bedava çip ya da hediyeler kazanma şansı yakalar. Anlaşmalı bazı uygulamalarda işe yarayan bu hediye kodlarının her uygulama için farklı bir kullanım şekli bulunmaktadır.

Pepsi Kodları Kullanım Şartları

Pepsi şirketi, ürettiği kolaların kutularında bulunan açma halkalarında kampanya kodları paylaşmaktadır. Bu kodlar ile kişiler online oyunlarında bedava para, item ya da ilerleme puanı elde etmektedir. Oyuncular için normalde kazanılması oldukça zor ve pahalı olan bu hediyeler Pepsi kodları sayesinde kolayca elde edilebilmektedir.
Pepsi, paylaştığı bu hediye kodlarının kullanılması için birkaç koşul belirlemiştir. Bu koşullar her uygulamada değişiklik gösterse de ortak maddeleri de bulunmaktadır.

Ortak koşullar:

 • Ürünlerde bulunan kodların her biri sadece tek bir kampanyada kullanılabilmektedir. Tek kullanımlık olan bu kodlar yalnızca girilen uygulamanın kampanyası için geçerli olacaktır.
 • Kişilerin kodları kullandıktan sonra yapacakları hizmet ve ürünlerin iptallerinde ya da iadelerinde, kullanılmış kodlar iade edilmemektedir. Bir kod ne şekilde olursa olsun bir kez kullanılabilir.
 • Kutularda bulunan kampanyalar stoklar ile sınırlı tutulmaktadır. Her kullanıcının uygulamasında kullanabileceği kod sayısı sınırlıdır. Bir ay içerisinde gümüş açma halkaları üzerindeki kodlar oyunların mobil uygulamalarından 5, web uygulamalarından 5 defa farklı kod kullanımı mümkündür. Siyah ve yeşil olan açma halkalarında ise mobil uygulamalardan yalnızca 5 giriş bulunmaktadır. KazandıRio uygulaması üzerinden yapılacak kod girişlerinde sınır 10 kod girişidir.
 • Pepsi kodları kampanyaları yalnızca tüketicilere yönelik tasarlanmıştır. Kişilerin kampanyanın şartlarını kötüye kullanmaları ya da hediye kodların satışını yapmaları tamamen yasaktır. Bu gibi durumların fark edilmesi dahilinde hediyeler iptal edilmektedir.
 • Katılımcılar eğer bu hediyelere PepsiCola ya da kampanyaya ortak olan diğer şirketler nedeniyle katılamazsa şirketler tarafından bu durum karşılanacaktır. Kişiye katıldığı uygulamadaki hediye gönderilecektir.
 • Kampanyalara katılan kişiler, şartların tümünü kabul etmiş sayılmaktadır. Pepsi şirketi, kampanyaları durdurma ve kurallarını değiştirme hakkına sahiptir ve bu hakkı saklı tutmaktadır.
 • Kodlar girilirken yaşanabilecek herhangi bir kişisel sorundan şirket sorumlu olmadığını bildirmiştir.

Kampanyalar şirketin kampanya süresince çıkarttığı ürünler ile sınırlıdır. Bu ürünler sürekli değişmektedir. Ayrıca kampanya sürelerinin bir bitiş tarihi olduğu unutulmamalıdır.

Pepsi Kodları Kullanmanın Avantajları

Pepsi kodları, kullananlar için pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Satın alınan kolalardan çıkan bu kodlar pek çok anlaşmalı uygulamada kullanılmaktadır. Kodlar bu uygulamaların her biri için farklı bir avantaj sağlamaktadır.

Mobil oyunlar günümüzde sık sık vakit geçirilen yerlerdir. Kişiler bu uygulamalarda vakit geçirmek için enerjiye, çipe, iteme ya da başka oyun gereçlerine ihtiyaç duymaktadır. Belirtilen bu gereçler sürekli tükendiği için oyunda geçirilen zamandan keyif alınamayabilir. Pepsi’nin hediye kodlarını kullanmak kişiler için bir çözüm yolu olmaktadır.

Kullanılan kodlar oyunda ihtiyaç duyulan gerecin kazanılmasını sağlamaktadır. Bu sayede kişi oyununda daha keyifli vakit geçirebilmektedir. Aynı zamanda bu kodlar kişilerin rakiplerinden bir adım önde olmalarına da olanak sağlayacaktır. Pepsi kodları sayesinde kazanılan bazı oyun ödülleri normalde alınmak istendiğinde oldukça pahalı olabilmektedir. Ayrıca bazı uygulamalarda kodlara özel hediyeler bulunur. Bu hediyeler kod kullanmayan kullanıcılar tarafından elde edilememektedir.

Pepsi Kodları Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?

Pepsi, hediye kodların kullanılabilmesi için pek çok uygulama ile anlaşma içerisindedir. Bu uygulamalardaki kodların kullanım süreleri zaman zaman dolabilir. Ancak Pepsi’nin anlaşmalı olduğu bu uygulamalar biraz zaman geçtikçe tekrar hediye kodu kullanılabilir hale gelmektedir. Pepsi bunu uygulamaların popülerliğine göre ayarlamaktadır.

Örneğin Ramazan aylarında kullanıcılar tarafından 101 Okey oynanma sıklığı daha çok artmaktadır. Pepsi bu durumda o dönem içerisinde hediye kodlarını Okey ve benzeri uygulamalara kullanacaktır. Bazen de PUBG gibi oyunlar daha popüler hale gelir. Pepsi çalışanları bu durumları takip ederek kod paylaşımı yapmaktadır. Kullanıcıların Pepsi internet sitesi üzerinden zaman zaman hangi uygulamaların aktif Pepsi kodları kullanımında olduğuna bakması önerilmektedir.

PUBG Mobile Pepsi Kodu Kullanma

PUBG uygulamasında kod kullanım süresi 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam etmektedir. Bu süre boyunca yeşil ya da siyah açma halkasına sahip olan 250 ve 330 mililitre kola kutularında ve beyaz üstüne siyah baskısı bulunan 1 litrelik Pepsi Twist, Max ve Fruko Cool Lime ürünlerinde bulunan kodlar kullanılabilir.

PUBG Mobile için geçerli olan hediye 10 UC’dir. Kutuların üzerinde buluna 10 haneli şifre KazandıRio mobil uygulamasında gerekli yere girilir. Bu sayede kullanıcı hediyeyi kazanabilir. Ayrıca kişi “https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/promotions/pubgm” adresindeki ilgili alana kodu ve oyun profil numarasını girdiğinde hediye kazanmaktadır. 10 haneli oyun numarası kişilerin oyunlarındaki menüde sağ üstte bulunan profil sekmesinde yazmaktadır.

Kaave Pepsi Kodu Kullanma

Pepsi kodları, Kaave uygulaması için kullanılabilmektedir. Pepsi kutulu ürünlerde bulunan kodların kullanımı sonucunda kişilere 25 kredi VIP bilet ya da yorum hediye edilmektedir. Hediyede bulunan yorum Jasmine ya da Melek abla için, VIP bilet ise Isabel fal yorumlarında geçerlidir.

Kampanya 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerlidir. Gümüş ya da siyah rengindeki açma halkalarına sahip Pepsi, Max ya da Twist 250 / 330 ml kutularında bulunan kodlar geçerlidir. Aylık şifre kullanım hakkı 10 ile sınırlıdır. Şifreler uygulama üzerinden belirtilen yere girilmektedir.

Kafa Topu 2 Pepsi Kodu Kullanma

Kafa Topu 2 mobil uygulamasında kullanılan kodlar, kullanılan her şifre başına 40 Elmas hediye vermektedir. Pepsi kodları kullanmak için kişi uygulamadaki gerekli yerlere kodu girebilir. Ayrıntılı bilgi için ise uygulamanın adresi ziyaret edilmelidir.

Kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir. Siuah açma halkasına sahip Pepsi Max ya da Twist 250 / 330 ml kutularında ve beyaz üzerine siyah KazandıRio baskısı olan 1 / 1,5 L Pepsi Max ve Twist ürünlerindeki kodlar geçerli olmaktadır. Ayrıca gümüş halkaya sahip kutulardaki kodlar da 28 Şubat 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kişiler kampanyada ayda en fazla 5 şifre kullanma hakkına sahiptir.

Zula Pepsi Kodu Kullanma

Zula’da kullanılacak olan kampanyanın hediyesi, özel Pepsi Kasası’dır. Bu kasa içerisinden 10 ZA ile 1000 ZA arasında hediyeler kazanılabilmektedir. Pepsi kodları, hesap.zulaoyun.com/profil/pepsi adresine girilerek hediye kazanılabilmektedir. Ayrıca detaylı bilgi için “www.zulaoyun.com/2017/11/02/pepsi/” adresi ziyaret edilebilir.

Kampanya 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Kampanyanın kapsadığı ürünler: Pepsi Max ve Twist 250 / 330 ml kutuları, siyah ve beyaz baskılı ve üzerinde KazandıRio yazılı 1 / 1,5 L Pepsi Twist ve Max şişeleridir. Oyuncuların her ay 30 şifre kullanma hakları bulunmaktadır.

101 Plus Pepsi Kodu Kullanma

101 Plus üzerinden kullanılan kodlarda kişilere 25.000 CHIP hediye gönderilmektedir. Kampanyaya sadece adresi üzerinden katılım sağlanabilmektedir. Bu adrese kodu giren her kullanıcıya hediye CHIP gönderimi yapılmaktadır. Bu kampanya mobil uygulamada geçerli değildir.

Pepsi kodları kampanyası, Fruko Meşrubat Sanayi fabrikası tarafından Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında üretilen ürünler için geçerlidir. Kampanyaya dahi ürünler gümüş açma halkasına sahip 250 / 330 ml Pepsi kutuları, siyah açma halkasına sahip 250 / 330 ml Pepsi Maz kutuları ve siyah / beyaz baskı üzerine KazandıRio yazılı 1 / 1,5 L Pepsi MAx ve Twist şişeleridir.

Aynı zamanda kampanyanın etiketine sahip Yedigün 250 / 330 ml kutuları ve gümüş kapağa sahip 1 L şişeleri de dahildir. Bu ürünlerdeki şifreler mobil uygulamada geçerlidir. Bu kampanya 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Okey Plus Pepsi Kodu Kullanma

Okey Plus üzerinden girilecek Pepsi kodları her kod başına 25.000 CHIP vermektedir. Bu kampanyada bazı ürünlerde bulunan kodlar mobil uygulamada geçerlidir. Bazı ürünlerdeki kodlar ise yalnızca site üzerinden kullanılabilmektedir.

“https://apps.facebook.com/okeyplus/” adresi üzerinden girilebilecek kodlar Fruko Meşrubat Sanayi fabrikası tarafından Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında üretilen ürünler için geçerlidir. Kampanyaya dahi ürünler gümüş açma halkasına sahip 250 / 330 ml Pepsi kutuları, siyah açma halkasına sahip 250 ve 330 ml Pepsi Maz kutuları ve siyah ya da beyaz baskı üzerine KazandıRio yazılı 1 ve 1,5 L Pepsi Max ve Twist şişeleridir.

Ancak mobil uygulamada girilecek kodlar Yedigün markalı 250 / 330 ml kutularda ve gümüş kapağa sahip 1 L pet şişelerde bulunmaktadır. Kampanyanın geçerliliği 30 Eylül 2021 tarihine kadar devam etmektedir.

Çanak 101 Pepsi Kodu Kullanma

Pepsi kodları Çanak 101 uygulamasında da kullanılabilmektedir. Bu oyun için kullanılan şifrelerde her kod başına 5.000 ML hediye gönderimi yapılmaktadır. Kampanyanın geçerliliği 30 Eylül 2021 tarihine kadar devam etmektedir.

“http://apps.facebook.com/canak101okey/” adresi üzerinden girilebilecek kodlar Fruko Meşrubat Sanayi fabrikası tarafından Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında üretilen ürünler için geçerlidir. Kampanyaya dahi ürünler gümüş açma halkasına sahip 250 / 330 ml Pepsi kutuları üzerindeki şifreler kullanılabilir. Ayrıca siyah açma halkasına sahip 250 / 330 ml Pepsi Maz kutuları ve siyah / beyaz baskı üzerine KazandıRio yazılı 1 / 1,5 L Pepsi Max ve Twist şişeleridir.
Ancak mobil uygulamada girilecek kodlar Yedigün markalı 250 / 330 ml kutularda ve gümüş kapağa sahip 1 L pet şişelerde bulunmaktadır.

Tavla Plus Pepsi Kodu Kullanma

Tavla Plus, Pepsi kodları sayesinde hediye kazanılabilen bir uygulamadır. Kampanya süresince kod giren her kullanıcıya 25.000 CHIP hediye gönderimi bulunmaktadır. “https://apps.facebook.com/tavlaplus/” adresinde bulunan ilgili alana kodu giren her kullanıcı hediye kazanabilmektedir. Kampanyanın geçerliliği 30 Eylül 2021 tarihine kadar sürmektedir.

Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde üretilen ürünler dahildir. Bu ürünler arasında kampanya dahilinde olan 250 ve 330 ml gümüş halkalı pepsi kutuları, aynı boyutlardaki siyah açma halkasına sahip Pepsi Max kutuları ve de beyazın üzerine siyah KazandıRio baskılı 1 ve 1,5 L Pepsi max ve Twist şişeleridir. Bu ürünler üzerindeki şifreler belirtilen adresteki istenen yere girilmelidir.

Mobil uygulamada geçerli olan hediyelere ise Yedigün’ün 250 ve 330 ml kutularının açma halkalarında ya da 1 L pet şişelerin gümüş kapaklarında bulunan kodlar ile ulaşılabilir.

MYNET Oyun Pepsi Kodu Kullanma

Pepsi kodları Mynet Oyun için kullanılmaktadır. Bu kodları 30 Eylül 2021 tarihine kadar kullanan her kullanıcıya şifre başına 2.500 ML hediye gönderimi yapılmaktadır. “www.oyun.mynet.com” adresindeki ilgili alana girilecek kodlar bazı Pepsi ürünlerinde bulunmaktadır.

İnternet adresi üzerinden kod girmek için 250 ve 330 ml gümüş açma halkasına sahip Pepsi ya da siyah açma halkasına sahip Pepsi Max kutuları kullanılabilir. Bu kutular haricinde 1 ve 1,5 L Pepsi Max ve Twist şişelerinde bulunan kodlar da internet üzerinden girilmelidir. Bu kodların mobil uygulamadan girilmesi işe yaramayacaktır.
Mobil uygulama için kod girmek isteyen kullanıcıların 250 ve 330 ml Yedigün kutularındaki açma halkalarına ve 1 L gümüş kapaklı pet şişelere bakmaları gerekmektedir. Her şifre tek kullanımlıktır.

Çanak Okey Plus Pepsi Kodu Kullanma

Çanak okey Plus için Pepsi kodları kullanma süresi 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu süre içerisinde şifre kullanan kullanıcılara her şifre için 25.000 CHIP hediye gönderimi yapılmaktadır. Her şifre tek kullanımlıktır.
Bazı ürünlerde bulunan şifreler “https://apps.facebook.com/canakokeyplus/” adresindeki gerekli yere girilmelidir. Bu ürünler gümüş halkalı Pepsi ve Siyah halkalı Pepsi Max kutularıdır. Ayrıca Pepsi Max ve Twist’in 1 ve 1,5 L şişelerinin kapakları altındaki şifreler de internet adresi üzerinden girilmelidir.

Mobil uygulama için şifre kullanımı yalnızca Yedigün kutularının açma halkalarında ve 1 L şişelerin gümüş kapaklarının altında bulunmaktadır.

Tavla Pepsi Kodu Kullanma

Pepsi kodları Tavla uygulaması için 20.000 Puan hediye vermektedir. Bu kodlar 30 Eylül 2021 tarihine kadar kullanılabilmektedir. adresinde gerekli alana girilen kodlar sonucu her kod başına hediye gönderimi yapılmaktadır. Kodların tek kullanımlık olduğu unutulmamalıdır. Site üzerinde geçerli olan ürünlerin kodları belirtilmektedir. Her üründe bulunan kod bu adreste kullanılamaz.

Ayrıca mobil uygulama için de kod kullanımı mümkündür. Bu kodlar yalnızca Yedigün kutularında ve gümüş kapaklarının altında bulunmaktadır.

Batak İhaleli Pepsi Kodu Kullanma

30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerli olan Pepsi kodları Batak İhaleli uygulaması için de geçerlidir. Kampanya “https://apps.facebook.com/canakbatak/” adresindeki ilgili alana kod girilmesini kapsamaktadır. Bu adrese girilebilecek koda sahip ürünler Pepsi ve Pepsi Max kutuları, Pepsi Twist ve Max 1 / 1,5 L şişeleri üzerinde bulunan kodlardır. Harici bir üründeki kodun girilmesi işe yaramayacaktır.

Mobil üzerinden kod girmek için Yedigün kutularının açma halkalarının altı ve 1 L pet şişelerin gümüş kapaklarında bulunan kodlar dikkate alınmalıdır. Her kodun bir defa girilebileceği unutulmamalıdır.

Çanak Okey Pepsi Kodu Kullanma

Pepsi kodları Çanak okey uygulamasında 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar “https://apps.facebook.com/canakokey/” adresinde ilgili alana yazılacak kodlar geçerli olmaktadır. Bu kodlar Pepsi gümüş halka ve Pepsi Max siyah halkaları altında bulunur. Ayrıca Pepsi MAx ve Twist 1 / 1,5 Litre pet şişelerinin kapaklarında da koda rastlamak mümkündür.

Mobil uygulama üzerinden girilebilecek kodlar Yedigün kutularının açma halkalarının altında ve 1 L şişelerin gümüş kapaklarında bulunmaktadır. Her şifre bir kez kullanılır ve teknik aksaklıklardan firma sorumlu değildir.

Maça Kızı Plus Pepsi Kodu Kullanma

Maça Kızı Plus uygulamasında kullanılan Pepsi kodları kullanıcılara 25.000 CHIP hediye etmektedir. Bu kampanyaya dahi olan ürünler Pepsi (gümüş halka) ve Pesi Max (siyah Halka) kutuları ve Pepsi Twist/Max şişelerinde bulunan kodlardır. Bu kodlar yalnızca “https://apps.facebook.com/heartsplus/” adresine girilebilmektedir. Mobil uyglamadan girilecek kodlar işe yaramayacaktır.

Çanak King Pepsi Kodu Kullanma

“https://apps.facebook.com/canakking/” adresi üzerinden Pepsi kodları giren her kullanıcı Çanak King oyununda 5.000 ML hediye kazanacaktır. Bu site üzerinden girilebilecek kodlar gümüş ve siyah halkalı Pepsi kutularında ve 1 ve 1,5 L Pepsi Twist/Max şişelerinin kapaklarında bulunmaktadır. Şifre giren her kullanıcıya hediye gönderimi yapılmaktadır.

Yedigün kutularının açma halkalarının altında ve 1 litre pet şişelerin gümüş kapaklarının altında bulunan kodlar mobil uygulama için kullanılabilmektedir. Kampanya 30 Eylül 2021 Tarihine kadar geçerlidir.

Pepsi Kodları 2022

 • FMAPRLDAS
 • SMFK4GMK
 • SMFK4GJAQ
 • FKVMALVL1P
 • FL4L2FMAD
 • FLAPGADWL1
 • FSMGL5LGS
 • 3EKD92YA
 • 8SNABL9Z
 • 1WEKWTSTAX
 • Z3CTDKEA
 • Z9YS87PN

Bedava pepsi kodlarını kullanarak sizlerde ücretsiz olarak hediye kazanabilirsiniz. Sizlerde ücretsiz pepsi kodları istiyorsanız yorum yaparak bizlere istediğiniz miktarı ve hangi uygulama için olduğunu söylerseniz tarafınıza en kısa sürede pepsi kodu iletilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir