Pubg Hilesi Nasıl Yapılır ? Pubg Ban Sorunları

Pubg Hilesi Nasıl Yapılır

Oyuncular için zaferi kazanmanın en kolay yolarından biri olan Pubg hilesi oyunu hilesiz oynayanların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Oyuncular için ilk defa piyasaya sürülen bu hile piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren sorun oluşturmaya başladı. Bu hile ile rakiplerinizi gerçekten iyi oynuyormuş gibi alt edeceksiniz.

Oyundaki birçok kavramı değiştirmenize yarayan hileler ile daha çok oyuncu vurup oyun içi ödüllerinizi katlayabilirsiniz. Otomatik aim ile rakibinizin size atak yapmasını engelleyerek bir mermi dahi yemeden rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Hareket hızınızı daha hızlı hale getirip air droplara herkesten önce sahip olabilirsiniz.

Hile Kullanmanın Zararları

Pubg hilesi oyunun hile yazılımlarına karşı alınmış olan anti cheat yazılımı ile kolayca yakalanabilmektedir. Oyuna verdiğiniz emekler bir an için çöpe gider ve süresiz ban yemenize neden olabilir. Hileleri kullanırken oyuncuların anlamayacağı bir biçimde kullanmanız gereklidir örneğin eğer Wall hack hilesi kullanıyorsanız önünüzdeki objeyi yok saymadan rakibi etkisiz hale getirdiğinizde oyuncu bunu anlayacaktır ve sizi report ederek banlatabilir.

Pubg Ban Sorunu

Son dönemlerde Pubg ban sorunu tüm oyun severleri olumsuz yönde etkiledi. Oyunda artan hile kullanıcılarına karşı önlem almaya çalışan Battle Eye ekibi hile kullanmayan ve kullanan birçok oyuncuyu da banladı. Uzun süredir küçük güncellemelerle hileleri kontrol etme çalışmaları yapan oyun yapımcıları hile kullandığı tespit edilen oyuncuları banlamıştır.

Yayıncılar ve oyuncuların bazıları üç nokta sekiz nokta otuz sekiz kodlu hatayı alıp oyunu oynarken banlandılar ve neye uğradıklarını şaşırdılar. Akşam evlerine gelip oyuna girip şaşıranlarda olmuştur. Bu duruma pubg yeni bir güncelleme yayınlayarak çözüm getirmiştir. Battle Eye nin yaptığı açıklama ile oyuncular bir nebze de olsa rahatlamış durumdalar.

Pubg’de Neden Ban Yenir?

Oynadığınız oyundan ban yediyseniz bir nedeni ve mantıklı bir açıklaması mutlaka vardır. Oyunlar genel olarak kodlanırken belirli motorlar kullanılmaktadır. Bazı yazılım bilgisine sahip korsanlar da oyunlarda bulunan açıkları kullanarak hileler üretebilirler. Pubg ban sorunu yaşayanların yüzde sekseni uygunsuz programlar kullandığı için ban yemişlerdir. Her yıl binlerce kişinin ban yediği pubg de hilelerin önüne geçilmesi için sürekli güncellemeler yapılmaktadır.

Pubg Nasıl Oynanır ? Pubg Ne Zaman Çıktı ?

Pubg Lite Nedir? Pubg Lite İndir yazılarımızı inceleyebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir