Pubg Lite Nedir? Pubg Lite İndir

Pubg Lite Nedir?

Pubg Lite steam platformundaki asıl Pubg ile aynı oyun mantığına sahip ve yapımcıları da aynı olan bir bilgisayar oyunudur. Oyunun yapım amacı abisi olan steam pubg’ nin sadece yeni nesil bilgisayarlara uygun olması. Pubg lite daha çok oyuncu kitlesine ulaşılması için ve bilgisayarlarını yenilemek istemeyenler için çok iyi bir alternatif olarak görünüyor.

Sitesinden tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun etkileyici grafikleriyle abisine bile rakip olacağa benziyor. Steam platformu ile tamamen aynı oyun motoruna sahip olan Pubg lıte tasteam ile aynı birçok özeliği de kullanabiliyorsunuz. Oyunun optimizasyon tarafından da çok eksiği bulunmakta fakat gelen güncellemeler ile bu sorunlar çözümlenmeye devam ediyor.

PubgLite Sistem Gereksinimleri

Herkesi ücretsiz olarak indirip oynaya bileceği Pubg Lıte için bilgisayarınızın bu sistem gereksinimlerini karşılaması gerekiyor.

İşlemci olarak İntel core i3 2.4 ghz. Ram olarak en az 4 GB ara belleğe sahip olmalısınız. Ekran kartı olarak en az intel Hd graphics 4000 sahibi olmanız oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanıza yetecektir.

Tabi ki harici bir ekran kartı ve ram’in fazla olması oyunu ve diğer işlemleri daha hızlı yapmanıza olanak sağlayacaktır. Pubg lıte düşük sistem gereksinimleri ile oynanmak için tasarlanmış olsa da rahat bir oyun için bilgisayarınızın özellikleri daha yüksek olmalıdır. Tam sistem gereksinimleri kadar özelliklere sahip olması güncellemeler geldikçe sisteminizin sağlıklı çalışmasına engel olabilir.

Pubg Lite İndir

En İyi Pubg Oyuncuları (Türkiye) yazımızı da inceleyebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir