Pubg Steam Nedir ? Pubg Arcade Modu Nedir ?

Pubg Steam Nedir ? Pubg Arcade Modu Nedir ? 

Pubg Steam Bluehole oyun yapım şirketi tarafından geliştirilip Mart 2017’de piyasaya sürülen battle royale türünde çok oyunculu bir fps oyunudur. Oyunu Steam üzerinden satın aldıktan sonra bilgisayarınıza kurup oyuna giriş yaptıktan sonra sol alttaki start butonuna basarak oynayabilirsiniz.

Steam üzerinde satışa sunulan bu oyunun diğer fps türündeki oyunlardan farklı özellikleri bulunur. 8×8 km 6×6 km ve son gelen güncelleme ile 2×2 km olan haritaları ile oyuncularına devasa oyun alanı sunan pubg 100 oyuncuyu aynı harita üzerinde rekabet edil bilecek şekilde geliştirmiştir.

Pubg Yeni Harita

14 Ocakta beşinci sezonu sona ermiş olan pubg altıncı sezona resmi Twitter hesabından duyurmuş olduğu yeni 2×2 km olan haritasını sevenleriyle buluşturdu. İçerisinde oyuncuları birçok yeni özellik bekleyen güncellemede ise sevenlerini şaşırtacak.

Pubg Steam güncellemesinde yeni c4 yapışkan bomba ile rakiplerinizi ansızın havaya uçurabilirken kırılabilen duvarları da patlatıp daha çok loot a sahip olabileceksiniz. Diğer haritalarından farklı olarak bu haritadaki black zone da yeni güncelleme içerisinde bulunmakta ansızın gelen black zone dan kurtulmak biraz zor gibi görünse de siren sesi belki sizi kurtarabilir.

Pubg Arcade Modu Nedir?

Pubg Arcade Modu oyunun sıradan modunda olan bir haritaya solo veya squad olarak 100 kişinin dalıp ve çemberin daralması ile daralan çemberin dışında kalan oyuncuların gaz yiyerek canının azalması sonucu can kaybı yaşanır. Çemberin içerisindeki oyuncuların birinci olmak için birbirlerini alt etmeye çalışmasından farklı olarak daha az olan 24 kişilik bir moddur.

Arcade modunda oyunun ilk çıktığında olduğu gibi 100 kişilik harita yerine yine normal harita üzerinde belirli bir alana 24 kişi uçaktan bırakılıyor. Bırakılan bu 24 oyuncu içerisinde solo ve takımlı olanlarda bulunuyor. Oyuncular Arcade modunda öldüklerinde tekrardan doğabiliyor ve oyunun sonuna kadar bu şekilde ilerleye biliyorlar.

Pubg Arcade Modu Nasıl Oynanır

Hali hazırda indirmiş olduğunuz oyunu Pubg Arcade Modu olarak ilk önce oyun içerisinde gelen yeni güncellemeyi indirmeniz gerekir. Eğer yeni güncellemeyi düzgün yaptıysanız oyuna girdiğinizde sol üstte bulunan harita seçme simgesine dokunduğunuzda birçok modu görmüş olmanız gerekir. Bu modlar arasından Arcade modunu seçerek oyununuzu oynayabilirsiniz.

Pubg Ücretlimi?

Bilgisayar oyunları birçok insanın hayatında önemli yer kaplıyor. Oyun severlerin oldukça beğenisini toplayan Player Unknwons Battlegrouns yani pubg 2017 yılında piyasaya çıkarak fps dünyasına battle royal tarzı ile yeni bir soluk kazandırdı. Dünyayı kasıp kavuran pubg çok oyunculu bir hayatta kalma video fps oyunudur.

Pubg Güney Koreli oyun şirketi olan Bluehole şirketi aracılığı ile geliştirilen ve dünyada milyonlarca oyuncusu olan birçok oyunculu video game dir. Steam sitesi üzerinden satışı yapılan pubg nin güncel fiyatı ise 87 TL’dir.

Sistem Gereksinimleri?

Battle royale dünyasını kasıp kavuran Pubg oyunu gün geçtikçe oyun severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Piyasaya sürüldüğü yıldan bu yana milyonlarca oyuncu kazanan Pubg, Yılın her yarısında yeni aktiviteler ve oyun modları eklenen bu oyun kendini daha çok oyuncuya ulaşabilmek adına yapımcısı olan Bluehole tarafından sürekli olarak güncellemekte ve geliştirmeye devam etmekte. Pubg oyununu oynamanız için sahip olmanız gereken sistem gereksinimleri şu şekildedir.

Minimum olarak; Windows 7,win8.1,win10 İşletim sistemine. İşlemci olarak İntel Core i5-4430 ya da AMD FX-6300 işlemcilere Ram olarak 8 gigabayt ara belleğe. Ekran kartı olarak Nvıdıa Geforce GTX 960 2GB yada AMD Radeon R7 370 2GB grafik kartlarına. Depolama olarak en az 30 GB lık kullanılabilir alana ihtiyacınız olacaktır.

Pubg Nasıl Oynanır ? Pubg Ne Zaman Çıktı ?

Pubg Hilesi Nasıl Yapılır ? Pubg Ban Sorunları yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir