Samsung Galaxy Note 9 Özellikleri

By | 24 Mart 2020

galaxy note 9 ozellikleri 300x200 - Samsung Galaxy Note 9 Özellikleri

Galaxy Note 9 Özellikleri

Galaxy NOTE9 özellikleri ile birçok telefon modellerini geride bırakmaktadır. Genel işletim sistemi ile gerek tasarımı ve özellikleri ile birçok yenilikçi imkânları ile tasarlanmıştır. Galaxy serisi samsung markasının modelleri olarak piyasaya çıkarılmıştır. Note serisinin bir modeli olan galaxy note 9 note 8 modelinin takibi olarak piyasaya sürülmüştür.

Note 9 gerek işlemcisi ile gerekse hızı ile diğer serinin modellerinden bir üst seviyededir. Aynı zamanda depolama alanını yükseltmek için ekstra microSD kart takma imkânı da bulunmaktadır. Kamera özellikleri ve çözünürlüğü ile galaxy note9 birçok kullanıcının tercih ettiği telefon modellerinden biridir. Note 9 aynı zamanda parmak izi özelliğini arka kameranın alt kısmına koyarak yeni tasarımı ile dikkat çekmektedir.

Note 9 Tasarımı

Galaxy note9 özellikleri yanı sıra renk seçenekleri ile de note 9 dikkatleri üzerine çekmektedir. Tasarım bakımından note 8 modeline benzemekte olan note 9 telefon modelidir. Note 9 ve note 8 modellerinin tek farklı olan tasarımı arka kameranın alt kısmında bulunan parmak izi okuyucusudur.

 

Samsung Galaxy S20 Özellikleri Samsung yeni telefon modeli Galaxy S20 modeli hakkında bilgi almak ve özelliklerini öğrenmek için linke tıklayıp detaylı bilgilere bakabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir