Sanal Kredi Kartı Oluşturma Siteleri

Sanal Kredi Kartı Oluşturma Siteleri

Sanal Kredi Kartı Oluşturma Siteleri

Paycell.com.tr – Sanal Kart oluşturma işlemlerinde kullanabilirsiniz. Turkcell’e ait web sitesi. Güvenilir.

Ecopayz.com Sitesinden  Sanal Kart Oluşturma, Para Yatırma, Para Çekme & Yurtdışı Para Transferi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Peple.com.tr  Bir takvim ayı içerisinde maksimum 50 sanal kart oluşturabilirsiniz. Fatura ödemesi, para gönderme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara.com   Enpara da en çok kullanılan sistemlerden birisidir. Para gönderme, hesaba para yatırma, havale, eft, fatura ödeme gibi işlemlerde hiç bir kesinti olmadan işlem yapabilirsiniz.

İninal.com  ‘da BDDK’dan yetkili bir kuruluştur. Yine para gönderme, fatura ödeme, para yatırma gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz..

Tosla.com Tosla’da yine banka hesabınızın olmasına gerek kalmadan para gönderip, para alabileceğiniz bir uygulama. Tosla web sitesinde yazana göre yapacağınız tüm işlemler ücretsiz yapılıyor. Tosla kartınıza para yükleyip yurtiçi ve yurtışında tüm pos cihazlarında temassız olarak da kullanabiliyorsunuz.

Papara.COM Yukarıdaki uygulamalar gibi papara sisteminde de 7 gün 24 saat hesabınıza para gönderebilirsiniz. Fatura ödemelerini vs. halledebilirsiniz.
FastPay i unutmayalım Fastpayle de hiçbir eft, havale ücreti ödemeden para gönderip para alabilirsiniz.
Fatura, vergi gibi ödemelerinizi avantajlı şekilde ödeyebilirsiniz..
Bu sistemler genelde banka kartı veya kredi kartı kullanmadan para gönderip alabileceğiniz, ödemeler yapabileceğiniz sistemler. Ancak bu sistemleri kullanmak için de illaki bu kartlara para yüklemeniz gerekecek. Bu para yüklemelerini ise bir arkadaşınıza veya atmlere gidip açtığınız hesabın iban numarasına para gönderimi yapabilirsiniz..
Peple.com.tr, Enpara.com, Ecopayz gibi web sitelerinde sanal kredi kartı oluşturup internet sitelerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz..
Alabileceğiniz başlıca ve güvenilir firmalar bunlar. Hesap oluşturmadan önce web sitelerini ziyaret edip veya müşteri hizmetlerini arayıp hesap işletim ücreti, kesintiler var mı öğrenmenizde fayda var.

Ücretsiz Spotify Premium Hesabı Nasıl Alınır ? yazımızı da inceleyebilirsiniz..