Sony 1000xm3 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

By | 6 Mart 2020

Sony 1000xm3 300x300 - Sony 1000xm3 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

Sony 1000xm3 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

Sony 1000xm3 özellikleri ve kablosuz olan kulaklığın dışarı ses vermeme özelliği ile birçok kullanıcının tercih ettiği kulaklıklardandır. Hızlı şarj etme imkânı olana aynı zamanda gün boyu şarjının sürdüğü bir ses sistemidir. 10m uzaklıktaki mesafeden dahi bağlantı kopmadan çalışmaktadır. USB girişli olan kulaklık telefon ve müzik için kullanışlıdır. Katlanabilir özelliğinin yanı sıra değişik olan tasarımı ile kulaklık kısımları döndürülebilir özelliklere sahiptir.

Aynı zamanda kafa ayarı ile her kullanıcının kafasına ayarlanabilir özelliği bulunmaktadır. İki çeşit renk imkânı ile sunulmaktadır. Bluetooth ve NFC bağlanılabilir özelliği ile pil ömrü gün boyunca sürmektedir.

Sony 1000xm3 0 derece ile 40 derece arasında sağlıklı şekilde kullanılmak için tasarlanmıştır. Kulaklık bu sıcaklık altında veya üstünde çalışsa da tepkime olarak geç tepkimeler verebilmektedir.

Sony 1000xm3 Nedir?

Sony 1000xm3 kablosuz kulaklık özellikleri ile dikkat çekici bir kulaklıktır. Gürültüleri engelleme katlanabilir ve kulaklık kısımlarının çevirimle özelliği ile kullanıcıların rahat kullanabileceği bir ses sistemidir. Aynı zamanda bağlantıları sayesinde şarj ömrünün uzun süre sürmesine neden olmaktadır.

Kablolu ve kablosuz kullanma ayrıcalığı ile kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Uzun mesafeden dahi ses imkânı bulunan kulaklık tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Hızlı şarj imkânı ile 10 dakika içinde şarj doldurma özelliği bulunmaktadır.

 

HTC Vive Pro Nedir ? HTC Vive Pro Özellikleri yazımızı da inceleyebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir